cinema.pl Artykuły

niedziela, 31 styczeń 2021 16:52

„Wróg doskonały” z Tomaszem Kotem - #wartoczekać!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

88 minut mistrzowsko narastającego napięcia! Znakomity debiut Tomasza Kota w zagranicznej produkcji i psychologicznym thrillerze! Aktorski popis Tomasza Kota w zupełnie nieoczekiwanym, mrocznym wcieleniu! Do końca seansu nie będziecie mogli oderwać wzroku od ekranu!

 

Tak rozpisywała się polska i światowa prasa po międzynarodowej premierze filmu „Wróg doskonały” na 53. MFF w Sitges. Na najnowszy film z Tomaszem Kotem w roli głównej zdecydowanie #WARTOCZEKAĆ!

„Wróg doskonały” to zaskakująca i wciągająca adaptacja powieści Amélie Nothomb „Kosmetyka wroga”, której podjął się hiszpański reżyser Kiké Maíllo.

Po skończonym wykładzie uznany architekt polskiego pochodzenia Jeremiasz Angust usiłuje dostać się na lotnisko. Po drodze zatrzymuje go roztargniona dziewczyna, która tak jak on chce zdążyć na swój samolot. Oboje spóźnieni są zmuszeni czekać na kolejny lot.

Początkowo ich rozmowa zdaje się być zabawą w uwodzenie, jednak stopniowo przekształca się w niebezpieczną grę. Coraz bardziej zirytowany niechcianym towarzystwem Jeremiasz nie jest w stanie uwolnić się od natrętnej współpasażerki. Dziewczyna z minuty na minutę pcha architekta w coraz bardziej mroczną pułapkę. A przecież wszystko zaczęło się tak niewinnie…

ZWIASTUN  

                       

                                      

 

                         Planowana premiera w polskich kinach – wiosna 2021 r.

Czytany 403 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 31 styczeń 2021 16:56

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama