cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 25 styczeń 2021 10:55

WOŚP - licytacja prywatnego pokazu filmowego w Dolnośląskim Centrum Filmowym

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dolnośląskie Centrum Filmowe po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku można wylicytować prywatny pokaz filmowy w DCF. Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę, będzie miała całą salę kinową tylko do swojej dyspozycji i sama wybierze film, jaki chce zobaczyć na ekranie. Pieniądze  zebrane podczas licytacji trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku podczas 29. finału gra dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

 - Nasi widzowie już licytują w internecie i cieszymy się, że dzięki tej aukcji będziemy mogli, jak co roku, zasilić konto WOŚP. Tymczasem osoba, która zdecyduje się przekazać na ten cel najwyższą kwotę, będzie mogła wybrać film i zaprosić na niego znajomych. My zadbamy o atmosferę i jeżeli pokaz będzie wymagał licencji, skontaktujemy się z dystrybutorem. Można też przynieść własny film, a wiemy, że wśród naszych widzów jest wielu twórców, zarówno amatorów jak i zawodowców. Mogą być to też rodzinne nagrania, czy film z własnego archiwum. O formule pokazu i zaproszonych gościach zadecyduje zwycięzca licytacji – mówi Jarosław Perduta, dyrektor Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Prywatny pokaz w DCF będzie można zorganizować do końca 2021, ale dopiero po otwarciu kin dla widzów. Licytacja zakończy się 31 stycznia o godz. 22:05. Szczegóły na stronie Dolnośląskiego Centrum Filmowego i na stronie aukcji.

 

Dolnośląskie Centrum Filmowe co roku włącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach można było wylicytować całoroczny złoty bilet do kina DCF. 

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz 29., a jej finał pod hasłem „Finał z głową” odbędzie się 31 stycznia. Do tej pory, w ciągu 28. finałów ,WOŚP zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,3 mld złotych i kupiła ponad 65 200 urządzeń.

Czytany 409 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama