cinema.pl Artykuły

czwartek, 21 styczeń 2021 13:56

Ostatni moment, by obejrzeć The Grand Tour, American Gods czy The Expanse za darmo!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Najnowsza odsłona popularnego “The Grand Tour”, trzy sezony “American Gods” czy najnowszy sezon “The Expanse” - to tylko część produkcji, które obecnie można zobaczyć na platformie Amazon Prime Video w Polsce. Dostęp do serwisu na 6 miesięcy bez opłat swoim abonentom oferuje Play. Promocja w aplikacji Play24 będzie aktywna jeszcze tylko do 31 stycznia. Dzięki niej można zaoszczędzić łącznie ponad 150 zł.

 

Ponad 1000 filmów i seriali w Polsce

W Amazon Prime Video na polskich widzów czeka obecnie ponad 1000 filmów i seriali, z których zdecydowana większość jest dostępna w polskiej wersji językowej. W ostatnim czasie na platformę trafiła najnowsza odsłona popularnego “The Grand Tour: A Massive Hunt”. W specjalnym odcinku znani i lubiani Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podróżują po Madagaskarze, w poszukiwaniu pirackiego skarbu. Na miłośników seriali czeka natomiast m.in.  “American Gods”, poruszający historię mężczyzny, który po wyjściu na wolność spotyka inkarnację Odyna i zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy starymi a nowymi bogami. Na platformie dostępny jest już również najnowszy sezon “The Expanse”, czyli serii opowiadającej o młodej kobiecie, która odkrywa spisek mogący doprowadzić do zagłady ludzkości. 

Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez opłat

Półroczny dostęp do Amazon Prime Video kosztuje 155,94 zł. Istnieje jednak możliwość, by wymienione produkcje oraz wiele innych filmów i seriali oglądać przez 6 miesięcy bez żadnych opłat. Wszystko w ramach promocji sieci Play, która jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych abonentów. Promocja jest jednak ograniczona czasowo i można aktywować ją już tylko do 31 stycznia.

Jak aktywować promocję Play?

Aby skorzystać z oferty należy przejść do sekcji „Telewizja i wideo” w aplikacji Play24 i aktywować promocję. Następnie trzeba zarejestrować się na platformie streamingowej poprzez link otrzymany SMS-em. Dostęp do Amazon Prime Video jest przydzielany zarówno w przypadku podpisania umowy na abonament telefoniczny, internetowy, jak również abonament PLAY NOW TV BOX. W ostatnim przypadku promocję należy aktywować za pomocą dekodera. Razem z rozpoczęciem subskrypcji Amazona, automatycznie przydzielany jest dostęp do Twitch Prime. Po upływie 6 miesięcy usługa jest automatycznie przedłużana za 25 zł miesięcznie. Można jednak zrezygnować z niej w dowolnym momencie"

 

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie internetowej Play.

Czytany 491 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 styczeń 2021 14:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama