cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 18 styczeń 2021 14:03

MIESIĄC ZAKOCHANYCH TYLKO Z ROMANCE TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych. W każdy poniedziałek lutego o godz. 20:00 widzowie obejrzą premierę pełnych akcji komedii romantycznych. W same Walentynki Romance TV po raz pierwszy pokaże wzruszający film obyczajowy „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Niedzielne wieczory tradycyjnie należeć będą do komisarza Laurence’a i kryminalnych zagadek. Zaś 27 lutego Romance TV zaprasza na maraton cudownych filmów o miłości, która nie zna granic!

 

W imię miłości - premiery pełnych akcji komedii romantycznych

W miesiącu miłości i namiętności w Romance TV wszystko kręci się oczywiście wokół jednego tematu, czyli uczuć! Ale aby doszło do szczęśliwego zakończenia, najpierw często należy pokonać ogrom piętrzących się trudności i przeciwieństw. Niejednokrotnie bywa też tak, że robiąc coś w imię miłości, ludzie mijają się 

z prawdą… Tak dzieje się również w emitowanych przez Romance TV czterech premierach komedii romantycznych, które będzie można obejrzeć w każdy poniedziałek lutego o godzinie 20.00. Już 1 lutego zapraszamy na „Program: wirowanie”. Tydzień później pokażemy „Mój koszmarny przyjaciel”. 15 lutego wyemitujemy komedię „Teściowie”, a w ostatni poniedziałek miesiąca zapraszamy na „Oszust matrymonialny i jego żona”.

Premiera na Walentynki

Święto Zakochanych to magiczny dzień. Kochać i okazywać miłość powinniśmy sobie zawsze, ale Walentynki rządzą się swoimi prawami. Z tej okazji o godz. 17:50 Romance TV zaprasza swoich widzów na premierowy film „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Akcja wiedzie widzów do dziewiętnastowiecznych Indii, gdzie młoda Amerykanka zakochuje się w przystojnym i zawadiackim bracie przyrodnim pewnego maharadży, a to nieuchronnie prowadzi do nieoczekiwanych powikłań i nagłych zwrotów akcji. 

Uczucia nie znają granic - cudowne filmy o miłości 

Na sobotę 27 lutego Romance TV przygotował dla widzów maraton filmowy pełen miłości. W Ameryce - kraju nieograniczonych możliwości i niekończących się cudownych krajobrazów, samotne, opuszczone serca walczą o spokój ducha. Dziewięć wyjątkowych hitów telewizyjnych zaprowadzi nas do malowniczych miejsc i opowie historie, w których zawsze zwycięża miłość. Start już o godz. 9:05 filmem „Mój George”, następnie „Zaproszenie o godz. 10:55, o godz. 12:40 „Ratując Madison”, „Ucieczka w miłość” o godz. 14:30, „Niania wbrew woli” o godz. 16:25, o godz. 18:15 „Przeznaczenie”, o godz. 20:00 „Pan Hoppy i żółwie”, „Z całego serca: ślub” o godz. 21:50, a na koniec maratonu zapraszamy na „Art&Soul o godz. 23:40.

Kontynuacja kryminalnej serii filmowej "Kryminalne zagadki Agathy Christie"

W każdą niedzielę lutego o godz. 20:00 Romance TV tradycyjnie wyemituje jedną z czterech nowych, pełnych napięcia historii powstałych na kanwie powieści kryminalnych słynnej autorki Agathy Christie.

Czytany 419 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 styczeń 2021 14:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama