cinema.pl Artykuły

czwartek, 14 styczeń 2021 10:31

Nowe propozycje od Aurora Films na platformie PREMIERY CANAL+

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dystrybutor kina arthousowego Aurora Films wprowadza na platformę PREMIERY CANAL+ kolejne propozycje. Od 1 stycznia dostępne są dwa tytuły, które gościły w kinach tuż przed ich zamknięciem. Do listy filmów na platformie dołączyły: najnowszy film mistrza włoskiego kina Ferzana Özpetka "Sekret bogini Fortuny" oraz trzymająca w napięciu i pełna zwrotów akcji kryminalno-miłosna układanka "Tylko zwierzęta nie błądzą". 

 

Dodatkowo na platformie powstała zakładka poświęcona wyłącznie filmom Aurora Films. W tej chwili można tam znaleźć 12 tytułów. 

PREMIERY CANAL+ to miejsce dla poszukiwaczy filmowej rozrywki, którzy mogą w jednym miejscu bez umów i abonamentu wypożyczyć wygodnie i legalnie hity filmowe, dokumenty, produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. Filmy dostępne są dla wszystkich w aplikacji PREMIERY CANAL+ oraz online na stronie premiery.canalplus.pl.

 

1 stycznia do listy filmów dostępnych na platformie dołączyły kolejne dwa tytuły Aurora Films. 

"Sekret bogini Fortuny" w reżyserii Ferzana Özpetka („Neapol spowity tajemnicą”, „Mine Vaganti. O miłości i makaronach”) to przepiękna historia o poznawaniu siebie, swojej tożsamości i relacjach, jakie łączą nas z bliskimi. Ta niezwykła historia miłości dwóch mężczyzn łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Wszystko to w imponującym entourage’u który, wzorem innych filmów reżysera, podkreśla włoską elegancję. Główne role w filmie zgrały gwiazdy włoskiego kina, przepiękna Jasmine Trinca, nagrodzona za tę kreację nagrodami David di Donatello oraz Nastri d’Argento, a partnerują jej świetni Stefano Accorsi i Edoardo Leo. 

Film można oglądać tutaj:

https://premiery.pl.canalplus.com/filmy_online,7/sekret-bogini-fortuny,1188

 

Już teraz na platformie można oglądać także francuski kryminał, który zagościł na kinowych ekranach tylko jeden dzień. "Tylko zwierzęta nie błądzą" to oparta na bestsellerowej powieści Colina Niela, trzymająca w napięciu kryminalno-miłosna układanka. W rolach głównych wystąpiły gwiazdy europejskiego kina Denis Menochet ("Dzięki Bogu", "Bękarty wojny"), Damien Bonnard ('Nędznicy", "Dunkierka") oraz Valeria Bruni Tedeschi ("Zwariować ze szczęścia", "Isabelle i mężczyźni"). 

Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawia, że pięć osób zostaje uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko gdzieś we Francji. Reżyser umiejętnie gubi tropy i steruje uwagą widza, zapewniając mu zarówno pełną napięcia intrygę, jak i ekranową rozrywkę.  

Film można oglądać tutaj: 

https://premiery.pl.canalplus.com/filmy_online,7/tylko-zwierzeta-nie-bladza,1187

 

Dla miłośników filmów Aurora Films na platformie PREMIERY CANAL+ powstał katalog, w którym zostały zebrane wszystkie tytuły tego dystrybutora. W tej chwili można tam znaleźć 12 tytułów, wśród nich nowości prosto z kina oraz dobrze już znane hity, m.in. "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" czy "Tam gdzieś musi być niebo". 

 

Katalog filmów Aurora Films dostępny tutaj:

https://premiery.pl.canalplus.com/movies,7/catalog/73

 

Zwiastuny do filmów Aurora Films można zobaczyć na naszym kanale: 

https://www.youtube.com/user/AuroraFilmsPl

Czytany 355 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 styczeń 2021 10:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama