cinema.pl Artykuły

środa, 30 grudzień 2020 12:42

'Ucho prezesa' od 4 stycznia w Czwórce

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jeden z najentuzjastyczniej przyjętych polskich seriali ostatnich  lat –  „Ucho prezesa” – będzie można oglądać w Czwórce od 4 stycznia. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku po wieczornym filmie, około godz. 23.

 

„Ucho prezesa” to serial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego – autora scenariusza   i odtwórcę głównej roli – Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.

W obsadzie produkcji znaleźli się znakomici  artyści kabaretowi, teatralni, filmowi i telewizyjni, m.in.: Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Andrzej Seweryn, Cezary Żak, Cezary Pazura, Wiktor Zborowski, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot czy Artur Barciś.

„Ucho prezesa” to prawdziwy fenomen, który krótko po swoim debiucie stał się  najczęściej wpisywanym tytułem w wyszukiwarce Google, a jego odcinki w okresie dostępności w serwisie YouTube notowały po kilka milionów odsłon.

Autor serialu, Robert Górski, jest nie tylko jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, ale też niezwykle wszechstronnym twórcą. Komik, satyryk, scenarzysta, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, dał się poznać także jako publicysta, copywriter, współautor książek i tomiku wierszy, scenarzysta oraz aktor w filmach fabularnych, serialach i dubbingu. Widzowie Czwórki znają go doskonale z jednej z głównych ról w serialu „Spadkobiercy”, a wiosną na antenie Polsatu będzie można go oglądać w jego najnowszym autorskim projekcie  – serialu komediowym „Piękni i bezrobotni”.

Czytany 414 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 grudzień 2020 12:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama