cinema.pl Artykuły

wtorek, 29 grudzień 2020 14:02

Gwiazdy, które usłyszymy na największej domówce w Polsacie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

To nie koniec muzycznych niespodzianek! Nie zwalniamy tempa i odkrywamy kolejne muzyczne karty! Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią m.in. król muzyki latynoskiej Lou Bega, który zaśpiewa swój wielki hit „Mambo no .5”, król muzyki dance Stachursky, który wykona uwielbiany i znany przez wszystkich utwór „Typ niepokorny” oraz wisienka na torcie; królowa muzyki tanecznej – piękna i młoda – Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi! 

 

Mimo panującej sytuacji ten Sylwester na pewno będzie gorący! Podczas tegorocznej, największej domówki w Polsce usłyszymy hity kolejnych trzech znanych i uwielbianych przez Polaków Artystów! Kto z nas nie zna hitu „Mambo no. 5” w wykonaniu niemieckiego Artysty Lou Begi? Ten kawałek z 1999 roku ma na swoim koncie aż 320 mln odsłon na YouTube! Singel ten po premierze natychmiast trafił na pierwsze miejsca list przebojów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Zanotował też wysokie trzecie miejsce na liście "Billboardu". Dzięki singlowi „Mambo no. 5” Lou Bega otrzymał nawet nominację do nagrody Grammy.

Ale to nie koniec atrakcji! Na scenie usłyszymy super hit „Ona jest taka cudowna” w wykonaniu zespołu Piękni i Młodzi! Singiel ten osiągnął wynik ponad 83 mln wyświetleń na YouTube! Zespół powstał w 2012 roku i od tego czasu, każdy ich kawałek jest super wielkim hitem i notuje milionowe wyświetlenia na YouTube! W 2014 roku wzięli udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Na etapie przesłuchań zaprezentowali piosenkę „Kocham się w tobie” i zakwalifikowali się do etapu półfinałowego, podczas którego zaprezentowali swój przebój „Niewiara”mi awansowali aż do finału!. W czerwcu tego samego roku wydali swój debiutancki album studyjny pt. Niewiara. Jakie hity jeszcze usłyszymy w wykonaniu Piękni i Młodzi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów? Tego nie zdradzamy! Ale będzie się działo! 

Kolejny hit, kolejna Gwiazda czyli Stachursky! Podczas największej domówki w Polsce nie może zabraknąć hitu z 2000 roku „Typ niepokorny”! Swoją karierę Stachursky rozpoczął we wczesnych latach 90-tych!  W 1994 roku nagrał piosenkę „Taki jestem”, która jednocześnie była pierwszym singlem wokalisty z płyty wydanej pod takim samym tytułem. W 2006 za piosenkę „Z każdym Twym oddechem” odebrał Słowika Publiczności podczas festiwalu sopockiego. W 2011 roku jego piosenka „Muzyki moc”, nagrana wraz z jedenastoma innymi artystami z okazji 10-lecia stacji VIVA Polska, otrzymała nagrodę VIVA Comet w kategorii „odpał”, czyli najlepsze na Viva-TV.pl.  

Oprócz Lou Begi, Piękni i Młodzi oraz Stachursky’ego na największej domówce w Polsce zagrają m.in. Sylwia Grzeszczak, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Doda, Czadoman, Daj to głośniej, Feel, Enej, Mandaryna i Michał Wiśniewski, After Pary, Michał Szpak, Mandaryna czy Michał Wiśniewski! 

Musicie poczuć tę moc emocji! Spot to tylko zapowiedź tego, czego widzowie mogą się spodziewać już 31 grudnia na antenie Polsatu, IPLA.TV, interia.pl oraz Polsat News. 

Przywitajmy Nowy Rok z Telewizją Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News!

Największa domówka w Polsce startuje już 31 grudnia 2020 o godzinie 20:00

NA ŻYWO prosto ze studia Polsatu

Czytany 383 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 grudzień 2020 14:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama