cinema.pl Artykuły

wtorek, 22 grudzień 2020 13:26

„Piątki w akcji” na antenie TNT

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wielki kosmiczny turniej, losy uciekającego z więzienia przestępcy, porachunki na Dzikim Zachodzie, perypetie policjantów… Na antenie TNT w każdy piątek stycznia czekają na widzów niezwykłe historie i plejada hollywoodzkich gwiazd, a wśród nich Nicolas Cage, Sylvester Stallone czy Jackie Chan!

 

W noworocznej odsłonie cyklu, TNT zaplanowało dla widzów festiwal emocjonujących opowieści. Brawurowe kreacje aktorskie najpopularniejszych gwiazd sprawiają, że losy bohaterów angażują już od pierwszych scen. Filmy łączy wciągający bieg wydarzeń, dzięki czemu można zapomnieć o nudzie!

„Mortal Kombat” pokazuje historię Johnny’ego, Liu i Sonyi. Są wysłannikami Ziemi, która znajduje się w tragicznej sytuacji i niedługo może zostać całkowicie zniszczona przez przeciwników. Jest tylko jedna szansa na ocalenie planety – to kosmiczny turniej walk. Trójka głównych bohaterów postanawia stanąć na wysokości zadania i zrobić wszystko, żeby uratować planetę, a jednocześnie pomścić swoich bliskich. Będą musieli zmierzyć się z potężnym Imperatorem. 

„Uciec, ale dokąd?” to propozycja dla każdego, kto szuka trzymających w napięciu thrillerów z nagłymi zwrotami akcji. Zbieg z więzienia Sam Gillen (Jean-Claude Van Damme) postanawia ukryć się w ogrodzie przypadkowego domu. Okazuje się, że mieszka tam wdowa Clydie (Rosanna Arquette) wraz z dwójką dzieci. Między Samem a kobietą tworzy się niespodziewana zażyłość. 

„Tango i Cash” to nowatorskie ujęcie klasycznej buddy comedy, czyli komedii o splatających się losach dwóch kumpli. Relacja policjantów: Casha (Kurt Russell) i Tango (Sylvester Stallone) jest specyficzna, bo uwielbiają ze sobą rywalizować i prześcigają się w kolejnych osiągnięciach w pracy. Jednak, kiedy zajdzie taka potrzeba, podejmą współprace. Pewnego razu zostają bowiem wrobieni w morderstwo i muszą udowodnić swoją niewinność. 

W programie nie mogło też zabraknąć filmu wojennego. „Szyfry wojny” są obrazem o trudnych wyborach i najważniejszych wartościach. Żołnierz Joe Enders (Nicolas Cage) otrzymuje zadanie ochrony Bena Yahzee (Adam Beach). Ben jest jedną z najcenniejszych osób dla tamtejszej jednostki wojskowej – to szyfrant, znający język plemienia Nawaho. Kiedy pojawia się zagrożenie przechwycenia go przez wrogów, Joe musi zrobić co w jego mocy, aby zapobiec porwaniu. 

Cykl zakończy seans „Krwawej rozgrywki”. To wciągający film z pogranicza gatunku kina akcji i cyberpunkowego science fiction. Główny bohater, Lin Dong (Jackie Chan) jest jednym z najbardziej cenionych policjantów. Otrzymuje zadanie ochrony świadka, który posiada cenny mechanizm. Niestety w trakcie misji policjanci zostają zaatakowani przez potężnego Andre (Callan Mulvey), dysponującego nadludzką siłą. 

Emisja cyklu „Piątki w akcji” od 1 stycznia na antenie TNT w każdy piątek od 21:00.

Plan emisji:

01.01, godz. 21:00 – „Mortal Kombat” 

08.01, godz. 21:00 – „Uciec, ale dokąd?”

15.01, godz. 21:10 – „Tango i Cash” 

22.01, godz. 21:00 – „Szyfry wojny”

29.01, godz. 21:25 – „Krwawa rozgrywka”

Czytany 365 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 grudzień 2020 13:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama