cinema.pl Artykuły

niedziela, 20 grudzień 2020 16:49

ROZPOCZNIJ 2021 ROK Z ROMANCE TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Na początek 2021 r. Romance TV przygotował nowości oraz propozycje ukochanych filmów na wyjątkowe okazje. Nowy Rok przywitamy premierowym hitem „Tylko razem z tobą” oraz dokumentem „Jonas Kaufmann - sława światowej klasy prywatnie”. Stacja zaprasza także na nową serię filmów, która z pewnością skradnie serca widzów „Toni – akuszer”. W każdą niedzielę stycznia, tradycyjnie wyemitowane zostaną premiery „Kryminalnych zagadek Agathy Christie”. 21 stycznia Romance TV świętować będzie dzień Babci i Dziadka i z tej okazji pokaże ulubione ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher, Utty Danelli i Ingi Lindström. Miesiąc zakończy się wspomnieniem wakacji, gdyż 31 stycznia kanał zaprasza na cykl „Gorące uczucia podczas zimowych zawieruch” podczas którego zabierze widzów w egzotyczne podróże.

 

Muzyczna uczta w noworoczny wieczór

W Nowy Rok w Romance TV rozpocznie o godz. 20:00 porywającą, emocjonalną opowieścią o trudnych relacjach ojca z córką. Obraz „Tylko razem z tobą”, to również aktorski debiut niemieckiej piosenkarki Vanessy Mai. Następnie o godz. 21:55 stacja zaprasza do domu doskonałego tenora Jonasa Kaufmanna, by zobaczyć jak żyje prywatnie. Dokument „Jonas Kaufmann - sława światowej klasy prywatnie” miał swoją premierę zagraniczną na Amazon Prime, a w Polsce można go będzie zobaczyć wyłącznie w Romance TV. 

Wielkie szczęście może być takie malutkie

Nowy Rok, nowe życie i nowe hity filmowe! W dwóch pełnych zawirowań opowieściach – „Toni – akuszer” - główny bohater pomagający przyjść na świat dzieciom, wcieli się w rolę dobrej wróżki, wspierając ciężarne kobiety i równocześnie działając na nerwy niejednej lekarce. 

„Toni – akuszer – Sam wśród kobiet” – 11 stycznia, godz. 20:00

Trzydziestodziewięcioletni Toni jest urodzonym akuszerem, a swój zawód kocha ponad wszystko. Niestety mężczyźnie w jego fachu nie zawsze jest łatwo. Gdy traci dotychczasową pracę w szpitalu nie ma wyboru -  musi się zawodowo usamodzielnić. Oferta Luise, młodej ginekolożki, która chce go zatrudnić w swojej nowej przychodni, zdaje się być wspaniałym rozwiązaniem i wyjściem z trudnej sytuacji. Lekarka nie zdaje sobie sprawy, że już wkrótce z jej powodu Toni zostanie wyrzucony z rodzinnego domu. Okazuje się, że ta para spotkała się już wcześniej - podczas pamiętnej zabawy karnawałowej. Luise nie wie, że mężczyzną przebranym wówczas za zająca był właśnie Toni...

„Toni - akuszer - Daddy Blues” – 18 stycznia, godz. 20:00

Toni, nazywany „zaklinaczem niemowląt”, bardzo dobrze czuje się, pracując jako wolny strzelec w swoim wymarzonym zawodzie. W jego gabinecie położniczym już od dawna nie przyjmuje się nowych pacjentek, wszystkie terminy są zajęte. Ale w prywatnym życiu, konkretnie w relacji z Luise, Toni niespecjalnie sobie radzi. Mężczyzna nie dopuszcza do siebie także myśli, że jego żona Hanna poważnie myśli o rozwodzie. Gdy zauważa ją na randce z przystojnym mężczyzną, guru jogi i autorem bestsellerów, jego zdolność przyjmowania ciosów od życia gwałtownie się kurczy. 

Kontynuacja kryminalnej serii filmowej „Kryminalne zagadki Agathy Christie”

W każdy niedzielny wieczór stycznia o godz. 20:00, Romance TV proponuje widzom kolejne odcinki serialu zrealizowanego na podstawie powieści kryminalnych Agathy Christie. Jak zawsze nie zabraknie w nich szarmanckiego komisarza Swana Laurence'a, nowych zbrodni i zagadek do rozwiązania.

Filmowe hity z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Kochamy naszych Dziadków. Dla wielu dzieci są oni kimś, kto zastępuje rodziców, gdy ci są w pracy i nie mogą się nimi zajmować..  Niektórzy zdają sobie sprawę, jak wielką wartością w naszym życiu są dziadkowie, dopiero wówczas, gdy są już dorośli. Potwierdzenie tego faktu znaleźć można w filmach, które Romance TV wyemituje 21 stycznia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.. Start już o 7:00 rano, a w programie: „Inga Lindström: Dzieci mojej siostry”, „Utta Danella: Pocałunek na przebudzenie”, „Niania: Misja Afryka”, „Utta Danella: Praska tajemnica”, „Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - Lato w Endellion”, „Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - jesienne wichry”, „Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - przesilenie zimowe”, „Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - podarunek wiosny”.

Gorące uczucia podczas zimowych zawieruch  

Gdy na zewnątrz panuje zima, każdy tęskni za piękną pogodą. Szczególnie brakuje nam wyjazdów w najpiękniejsze miejsca na świecie. Dlatego w ostatni dzień stycznia Romance TV przeniesie swoich widzów aż w siedmiu filmach z serii „Lato w …” do zapierających dech w piersiach zakątków i rozgrzeje ich serca przepięknymi opowieściami i widokami! Rozpoczynamy o 6:55 i zapraszamy na: „Lato w Marrakeszu”, „Lato na Mazurach”, „Lato na Majorce”, „Lato na Cyprze”, „Lato w Allgäu”, „Lato w Paryżu”, „Lato w Salamance”.

Czytany 420 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 20 grudzień 2020 16:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama