cinema.pl Artykuły

czwartek, 17 grudzień 2020 13:58

TAYLOR KITSCH gwiazdą nowego serialu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Co zdaniem Taylora Kitscha, odtwórcy roli głównego bohatera serialu, Maxa McLaughlina, stanowi największą wartość „Pokonanych”? Dlaczego amerykański policjant pojawia się w powojennym Berlinie? I jak aktor ocenia doświadczenie pracy przy międzynarodowej produkcji? Wywiad z Kitschem dostępny jest już dziś. Premiera serialu „Pokonani” 1 stycznia 2021 roku na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ „Telewizja przez internet”.

 

„Pokonani” („The Defeated”) w reżyserii Björna Steina i Månsa Mårlinda („Most nad Sundem”) to nowa, ośmioodcinkowa koprodukcja CANAL+ Polska. W głównej obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Taylor Kitsch („Detektyw”), Michael C. Hall („Dexter”), Nina Hoss („Kobieta w Berlinie”), Logan Marshall-Green („Prometeusz”), Tuppence Middleton („Downton Abbey”) oraz Sebastian Koch („Homeland”).

Serial zadebiutuje już 1 stycznia 2021 roku na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ „Telewizja przez internet”.

MAX MCLAUGLIN

Brooklyński policjant, którego matka była imigrantką z Niemiec. To ona nadała braciom imiona słynnych bohaterów popularnej w Niemczech książeczki dla dzieci – Maxa i Moritza. Ta lektura stanie się scenariuszem ich dorosłego życia. Max otrzymuje propozycję przyjazdu do Berlina i pomocy w budowaniu struktur policyjnych pod nadzorem amerykańskich aliantów. Przybywa do miasta nie tylko z poczuciem misji, ale chce też odnaleźć zaginionego po wojnie brata, byłego amerykańskiego żołnierza.

O FABULE SERIALU

Amerykański gliniarz, Max McLaughlin (Taylor Kitsch) przybywa latem 1946 roku do zniszczonej stolicy pokonanych Niemiec. Ma wspierać tworzenie policyjnych struktur w mieście bezprawia i chaosu. W zadaniu pomaga mu lokalna policjantka Elsie Garten (Nina Hoss). Na ich celowniku znajduje się przestępca o pseudonimie Engelmacher (Sebastian Koch) – Al Capone powojennego Berlina. Max poszukuje także swojego zaginionego po wojnie brata Moritza (Logan Marshall-Green), który realizuje samozwańczą misję, związaną z ukrywającymi się nazistami. Wsparciem dla Maxa, ma być stacjonujący w Berlinie konsul, Tom Franklin (Michael C. Hall).

Czytany 434 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 grudzień 2020 14:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama