cinema.pl Artykuły

niedziela, 13 grudzień 2020 10:55

Komediowe wieczory ze Stevem Martinem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W ostatnie czwartki grudnia i z początkiem nowego roku w FOX Comedy brylować będzie ikona filmowa lat 90. Pięciokrotnie nominowany do Złotych Globów, honorowo wyróżniony przez Amerykańską Akademię Filmową oraz siedmiokrotnie nominowany do nagrody Emmy Steve Martin potrafi rozśmieszyć każdego!

 

Nie ma chyba nikogo, kto na widok Steve’a Martina nie uśmiechnąłby się z nostalgią. Ten rozpoznawalny na całym świecie aktor, komik i muzyk, zagości ze swoimi kultowymi filmami w FOX Comedy w każdy czwartek i niedzielę. Komedie z jego udziałem zawsze rozśmieszają wszystkie pokolenia i gromadzą przed telewizorami rzesze wiernych fanów!

 

Ojciec panny młodej

CZWARTEK 17 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 22 GRUDNIA O GODZINIE 22:00

Film opowiadający o typowej amerykańskiej rodzinie mieszkającej na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia córka szokuje rodziców, a zwłaszcza ojca, wiadomością o zaręczynach z chłopakiem, którego poznała na studiach we Włoszech. Zdruzgotany ojciec próbuje odzyskać swoją "malutką" córeczkę.

Ojciec panny młodej II

CZWARTEK 24 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 27 GRUDNIA O GODZINIE 22:00

George Banks musi zaakceptować, że jego córka jest teraz żoną i niedługo zostanie matką. Następuje u niego pewnego rodzaju kryzys wieku średniego. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy jego żona, Nina, oznajmia mu, że ona również spodziewa się potomka.

Dzika lokatorka

CZWARTEK 31 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 3 STYCZNIA O GODZINIE 22:00

Architekt Newton Davis ma zamiar wprowadzić się do nowo wybudowanego domu ze swoją przyszłą żoną, Becky. Niestety, kobieta odrzuca jego propozycję. Załamany Newton zwierza się z problemów kelnerce Gwen, która wprowadza się do nowego domu, udając przed sąsiadami żonę Newtona.

Sierżant Bilko

CZWARTEK 7 STYCZNIA I NIEDZIELĘ 10 STYCZNIA O GODZINIE 22:00

Dowodzący małym pułkiem wojskowym sierżant Bilko dorabia do skromnego żołdu przeprowadzając różne niezgodne z regulaminem akcje, począwszy od hazardu po wypożyczanie wojskowego sprzętu. Wszystko może wyjść na jaw, gdy odwieczny rywal sierżanta, pułkownik John Hall, przyjeżdża do bazy na inspekcję.

Czytany 329 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 grudzień 2020 10:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama