cinema.pl Artykuły

wtorek, 08 grudzień 2020 11:42

AXN rozpala emocje na święta

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sześć wyjątkowych filmów na święta w AXN: Te święta, Jumanji: Przygoda w dżungli, Piotruś Królik, Artur ratuje Gwiazdkę, Nowy początek i Tamte dni, tamte noce.

 

Rodzinne święta na przedmieściach Los Angeles, kolejna część opowieści o tajemniczej grze, która przenosi graczy w świat dzikiej przyrody pełnej niebezpieczeństw, urocza opowieść o zbuntowanym króliku, podróż najmłodszego syna Św. Mikołaja, która uratuje święta, nieoczekiwane spotkanie z obcymi oraz wyjątkowa historia miłosna podczas wakacji we Włoszech. Świąteczne emocje AXN rozpali filmami: Te święta, Jumanji: Przygoda w dżungli, Piotruś Królik, Artur ratuje Gwiazdkę, Nowy początek i Tamte dni, tamte noce.  

24 grudnia – rodzinne filmy 

Te święta to historia rodziny Whitfieldów, która zamieszkuje przedmieścia Los Angeles. Po raz pierwszy od siedmiu lat wszystkie ich dzieci i bliscy spędzą Święta Bożego Narodzenie wspólnie. Wspólny czas będzie pełen wzlotów, ale i kłótni. Wszystko to jednak pozwoli im odkryć na nowo siłę i miłość w ich rodzinie. W filmie zobaczymy rapera, Chrisa Browna. Premiera filmu Te święta w czwartek 24 grudnia o godz. 17:30 w AXN

W filmie Jumanji: Przygoda w dżungli dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą „Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały. Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się, według własnych słów, w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Film Jumanji: Przygoda w dżungli w czwartek 24 grudnia o godz. 20:00 w AXN

25 grudnia – animowani super bohaterowie

Piotruś Królik to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Film Piotruś Królik w piątek 25 grudnia o godz. 13:15 w AXN.

W filmie animowanym Artur ratuje Gwiazdkę, Arthur Christmas, nieprzystosowany najmłodszy syn Mikołaja, wyrusza w szaleńczą podróż, aby dostarczyć ostatni prezent przed świątecznym porankiem. Pełna przygód wyprawa ocali przyszłość Bożego Narodzenia i ociepli stosunki w rodzinie Mikołajów. Film Artur ratuje Gwiadkę w piątek 25 grudnia o godz. 15:05 w AXN.

26 grudnia – odkryj nieznane

W filmie Nowy początek wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne Stanów Zjednoczonych, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak nieznany obiekt zawisł nieruchomo tuż nad naszą planetą. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym pracują także pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk, Ian Donnelly (Jeremy Renner). Film, nominowany do Oscara w ośmiu kategoriach, to opowieść o ulotności czasu, tajemnicy i zdarzeniach, których ludzki umysł nie potrafi zrozumieć. Film Nowy początek w sobotę 26 grudnia o godz. 17.40 w AXN.

Tamte dni, tamte noce to nominowana do Oscara historia romansu rozgrywającego się w scenerii wakacyjnych Włoch 1983 roku. Elio (nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę Timothée Chalamet), dojrzały jak na swój wiek siedemnastolatek, spędza wakacje w rodzinnej willi. Czas beztrosko upływa mu na graniu muzyki klasycznej, czytaniu i flirtowaniu ze swoją przyjaciółką, Marzią (Esther Garrel). Pewnego dnia w domu pojawia się Oliver (Armie Hammer) - czarujący amerykański doktorant, który ma pomagać ojcu Elio, wybitnemu profesorowi. Pośród skąpanych w słońcu, zachwycających krajobrazów Elio i Oliver odkrywają uderzające do głowy piękno budzącego się między nimi uczucia i pożądania, które na zawsze odmieni ich życie. Film Tamte dni, tamte noce w sobotę 26 grudnia o godz. 20.00 w AXN.

 

Czytany 410 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama