cinema.pl Artykuły

piątek, 04 grudzień 2020 14:21

CANAL+ przedstawia oficjalny trailer nowego serialu „Pokonani"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Pokonani” („The Defeated”) w reżyserii Björna Steina i Månsa Mårlinda („Most nad Sundem”) to nowa, ośmioodcinkowa koprodukcja CANAL+ Polska. W głównej obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Taylor Kitsch („Detektyw”), Michael C. Hall („Dexter”), Nina Hoss („Kobieta w Berlinie”), Logan Marshall-Green („Prometeusz”), Tuppence Middleton („Downton Abbey”) oraz Sebastian Koch („Homeland”). Serial zadebiutuje już 1 stycznia 2021 roku na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ „Telewizja przez internet”.

 

FABULARNY PLOT

Amerykański gliniarz, Max McLaughlin (Taylor Kitsch) przybywa latem 1946 roku do zniszczonej stolicy pokonanych Niemiec. Ma wspierać tworzenie policyjnych struktur w mieście bezprawia i chaosu. W zadaniu pomaga mu lokalna policjantka Elsie Garten (Nina Hoss). Na ich celowniku znajduje się przestępca o pseudonimie Engelmacher, Al Capone powojennego Berlina (Sebastian Koch). Max poszukuje także swojego zaginionego po wojnie brata Moritza (Logan Marshall-Green), który realizuje samozwańczą misję, związaną z ukrywającymi się nazistami. Wsparciem dla Maxa, ma być stacjonujący w Berlinie konsul, Tom Franklin (Michael C. Hall). Max nie wie jednak, że jest wykorzystywany jako pionek w otwarciu zimnej wojny.

BERLIN 1946

Historia „Pokonanych” rozgrywa się w Berlinie, latem 1946 roku. Skwar. Pot. Kurz. Jasno świecące słońce, niebieskie niebo i czerwona krew.

To miejsce, w którym nie ma już instytucji. Nie ma porządku. Nie ma praw. Powojenny Berlin to dżungla, w której nikomu nie można ufać i nie istnieją też żadne świętości. To miasto, w którym przemoc stała się normą. Każdy jest przestępcą lub ocalałym — a niejednokrotnie pełni obie role. W powojennym Berlinie każdy skrywa tajemnice, najczęściej te mroczne. Tam, gdzie nie ma prawa i porządku, zostają tylko wybory moralne. Sprawiedliwość nie jest absolutna. W społeczeństwie bezprawia trzeba słuchać serca, a nie szukać paragrafów.

Podczas gdy alianci spierają się, czy pozwolić Niemcom cierpieć w tym czyśćcu, czy też potrzebna jest reforma, pewni są jednego — nie wolno oddać miasta Sowietom. Berlin to klucz do nowej Europy — ten, kto go sprawuje nad nim kontrolę, kontroluje przyszłość.

„Pokonani” to koprodukcja CANAL+ Polska, TANDEM  Productions oraz  BRON Studios  i  ZDF. Za dystrybucję na całym świecie odpowiada STUDIOCANAL TV. Polska data premiery serialu to 1 stycznia 2021 roku w CANAL+ PREMIUM oraz w usłudze CANAL+ telewizja przez internet.

Czytany 332 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 grudzień 2020 14:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama