cinema.pl Artykuły

piątek, 04 grudzień 2020 12:27

SPĘDŹ WYJĄTKOWE BOŻE NARODZENIE I NOWY ROK Z ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W tegoroczne Święta w Romance TV zaprasza widzów na telewizyjny hit „Winnica Wader” premierowo w Polsce w pierwszy i drugi dzień świąt o godz. 20:00. Dla młodszych ale i starszych, stacja przygotowała także aż 29 najpiękniejszych baśni, które emitowane będą w Wigilię, oraz dwa dni Bożego Narodzenia. Sylwestra spędzić można będzie w towarzystwie przystojnego komisarza Ozakina, oglądając pięć filmów z serii „Wydział zabójstw Stambuł”, start o godz. 18:30.

 

Na Nowy Rok natomiast Romance TV przygotował prawdziwą muzyczną ucztę, czyli premierę filmu „Tylko razem z Tobą” z gwiazdą muzyki Vanessą Mai o godz. 20:00. Po raz pierwszy na antenie zagości także dokument, który zagranicą miał swoją premierę na Amazon Prime,  „Jonas Kaufmann - sława światowej klasy prywatnie” o godz. 21:55, gdzie poznać będzie można tego wybitnego śpiewaka operowego. 

Hit telewizyjny „Winnica Wader” w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 

Wieczorem pierwszego i drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia widzowie Romance TV odwiedzą rdzennie niemiecką winnicę. Po niespodziewanej śmierci właściciela Wader wszystko się zmienia, a przyszłość majątku staje pod znakiem zapytania. W świetle prawa testament zmarłego bez jego podpisu pozostaje nieważny. Spadkobiercy nie potrafią dojść do porozumienia. Do głosu zaczynają dochodzić dawne animozje, zazdrość i upór. Wszystko to sprawia, że członkowie rodziny coraz bardziej się od siebie oddalają. Na „Winnica Wader: Spadek” zapraszamy 25 grudnia o godz. 20:00, zaś 26 grudnia o tej samej porze pokażemy Winnica Wader: Rodzinny sekret.

Baśniowe Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to najbardziej magiczny czas w całym roku. W te święta Romance TV tradycyjnie zaprezentuje swoim widzom adaptacje filmowe najpopularniejszych i najpiękniejszych baśni. Od godz. 10:00 w Wigilię oraz 9:30 W pierwszy dzień Świąt o 10:05 w drugi dzień Świąt, widzowie obejrzą aż 29 filmów: Biały wąż, Kalosze szczęścia, Baśń o sześciu łabędziach, Błękitny książę i wróżka Lupina , O dzielnym krawczyku, Deszczowa Pani, Białośnieżka i Różyczka, Księżniczka na ziarnku grochu, Piękna i bestia, cz. 1, Piękna i bestia, cz. 2, Niedźwiedzia skóra, Żabi król, Kukania, kraina pieczonych gołąbków, Jak sobie sześciu zuchów radziło, Błękitne światełko, Trzy piórka, Bajka o jednym takim, co wyruszył w świat by strach poznać, Królewna Śnieżka, Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie, cz.1, Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie, cz. 2, Kopciuszek, Białośnieżka i Różyczka, Kot w butach, Wieloskórka, Rumpelsztyk, O soli cenniejszej niż złoto, Król Drozdobrody, Baśnie 1001 nocy, cz. 1, Baśnie 1001 nocy, cz. 2.

Sylwester pod wysokim napięciem  

Mehmet Özakin jest nie tylko atrakcyjny, szarmancki i obowiązkowy, ale i niezmiernie skuteczny - brawurowo rozwiązuje wszelkie zagadki kryminalne. W sylwestrową noc Romance TV zaprasza na spotkanie z komisarzem i jego sympatycznym asystentem Mustafą, w pełnych napięcia odcinkach popularnego serialu kryminalnego "Wydział zabójstw Stambuł", który zawiedzie nas nad Bosfor, do malowniczej stolicy Turcji. Pięć filmów z serii wyemitujemy od godz. 18:30.

Muzyczna uczta w noworoczny wieczór

W Nowy Rok w Romance TV zabrzmi piękna muzyka - ten wieczór będzie prawdziwą ucztą dla uszu. Rozpoczniemy go o godz. 20:00 porywającą, emocjonalną opowieścią o trudnych relacjach ojca z córką. Obraz „Tylko razem z tobą”, to również aktorski debiut niemieckiej piosenkarki Vanessy Mai. Druga z filmowych premier na którą zapraszamy o godz. 21:55, przybliży nam prywatne życie doskonałego tenora Jonasa Kaufmanna, który zaprosi nas do swojego domu nad jeziorem. Drogę śpiewaka na szczyty kariery będą wspominać m.in. przyjaciele i koledzy artysty. 

Winnica Wader: Spadek – premiera, 25 grudnia, godz. 20:00

Winnica Wader: Rodzinny sekret – premiera, 26 grudnia, godz. 20:00

Wydział zabójstw Stambuł: Zwłoki w cysternie – emisja, 31 grudnia, godz. 18:30

Wydział zabójstw Stambuł: Morderstwo nad Bosforem – emisja, 31 grudnia, godz. 20:20

Wydział zabójstw Stambuł: W twoich rękach – emisja, 31 grudnia, godz. 22:05

Wydział zabójstw Stambuł: Kamienni wojownicy – emisja, 31 grudnia, godz. 00:00

Wydział zabójstw Stambuł: Cena życia- emisja, 1 stycznia, godz. 1:50

Tylko razem z tobą – premiera, 1 stycznia, godz. 20:00

Jonas Kaufmann - sława światowej klasy prywatnie – premiera – 1 stycznia, godz. 20:00

 

Czytany 482 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama