cinema.pl Artykuły

piątek, 04 grudzień 2020 12:24

Best Film dołącza do platformy Mojeekino.pl!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Platforma Mojeekino.pl rozwija się nieprzerwanie dzięki nowym partnerom, którzy dołączają do grona wspierających kina studyjne.

 

Od grudnia będzie to również Best Film. Współpracę z platformą Mojeekino.pl zaczynamy od filmu dokumentalnego „Skandal. Ewenement Moelsty” – premiera już dziś, 4 grudnia!

Ursynów. Kilku dzieciaków. Na ławkach. W kapturach. Tak to się, proszę państwa, wszystko zaczęło – mówi Vienio w filmie „Skandal. Ewenement Molesty”. Przenieśmy się do tamtych czasów wraz z nim. Połowa lat dziewięćdziesiątych. Bazary pod Pałacem Kultury. Przegrywane z kompaktów kasety. Blokowiska. Kartka papieru. Poezja. Marzenia...

A już 6 grudnia idealny film dla całej rodziny na Mikołajki, czyli wielka przygoda z „Czworo dzieci i Coś”!

Wkrótce na platformie znajdą się również bezpretensjonalne, pełne optymizmu tytuły uznanych i cenionych twórców jak Greta Gerwig i Noah Baumbach. Rozsadzająca kino, ikoniczna twórczość Jima Jarmuscha, przewrotna komedia od zdobywcy Oscara Sama Mendesa oraz wybitnie czuła na kobiecość twórczość Jane Campion.

Platforma Mojeekino.pl powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Kin Studyjnych

w maju 2020 roku. Założeniem dla tego unikalnego w skali światowej projektu, było wsparcie dla zamkniętych przez pandemię kin studyjnych. Mojeekino działa jednocześnie jak nowoczesny serwis VOD i klasyczne kino oferując filmy wyjątkowe, o wysokich walorach artystycznych, nagradzane na przeglądach i festiwalach filmowych, promujące niszowe kinematografie, otwarte na mniejszości. Obecnie Mojeekino.pl dociera do widzów w całej Polsce skupiając 42 kina: https://www.mojeekino.pl/show/kina

Czytany 335 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 grudzień 2020 12:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama