cinema.pl Artykuły

piątek, 04 grudzień 2020 12:11

Nowy film HBO Max w reżyserii Stevena Soderbergha

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Niech gadają to historia znanej autorki, która wyrusza w podróż z przyjaciółmi, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. W jej roli występuje Meryl Streep. Premiera filmu odbędzie się w HBO GO 10 grudnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na styczeń. 

 

Film HBO Max Niech gadają opowiada historię znanej autorki (Meryl Streep), która wraz przyjaciółkami (Candice Bergen oraz Dianne Wiest) wyrusza w podróż, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. Dołącza do nich siostrzeniec pisarki (Lucas Hedges), który wciąż sprzecza się z kobietami, a także z jej nową agentka (Gemma Chan), która za wszelką cenę próbuje dowiedzieć czegokolwiek o jej następnej książce.

Film wyreżyserował nagrodzony Oscarem Steven Soderbergh. W rolach głównych występują: zdobywczyni Oscara Meryl Streep, wyróżniona nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Candice Bergen, nominowany do nagrody Akademii Lucas Hedges, Gemma Chan (Bajecznie bogaci Azjaci) i zdobywczyni Oscara Dianne Wiest. Za scenariusz odpowiedzialna jest Deborah Eisenberg, a obowiązki producenta pełnił Gregory Jacobs (Pralnia, Magic Mike). 

Premiera filmu Niech gadają (Let Them All Talk) zaplanowana została na 10 grudnia w HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie 10 stycznia o godzinie 20:10. 

Trailer: 

Czytany 363 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 grudzień 2020 12:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama