cinema.pl Artykuły

wtorek, 01 grudzień 2020 16:50

„Przyjaciółki” wróciły na plan! Ruszyły nagrania 17. sezonu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Na antenie Polsatu właśnie zakończył się 16. sezon uwielbianych przez widzów „Przyjaciółek”. Czwartkowe wieczory z Zuzą, Ingą, Patrycją i Anką to już tradycja! Ostatni odcinek wzbudził wielkie emocje i zostawił wiele znaków zapytania…ale nie na długo! Aktorzy i ekipa serialu wrócili już na plan zdjęciowy nowej serii! Prace nad kolejnym sezonem "Przyjaciółek" rozpoczęły się w listopadzie. 

 

Już wiosną przyszłego roku poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)! Co przyniesie im przyszłość? Jedno jest pewne – życie potrafi zaskakiwać i wywracać wszystko do góry nogami, gdy najmniej tego się spodziewamy. Nie zabraknie więc niespodziewanych zwrotów akcji, trudnych decyzji, ale też uśmiechu! Mając bowiem tak wspaniałe przyjaciółki u swojego boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i dostrzec słońce tam, gdzie wcześniej były tylko ciemne chmury. Widzowie pokochali serial za to, że daje nadzieję na szczerą przyjaźń. Pokazuje, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość, a dzięki wsparciu bliskich można wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów i być jeszcze silniejszym niż wcześniej. Czy Inga jednak ułoży sobie życie z Maksem a Anka wróci do Warszawy? Co czeka Patrycję, Zuzę i Dorotę? Przekonamy się już wiosną w Polsacie! 

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz wystąpią m.in.: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcin Korcz i Kacper Kuszewski.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Za reżyserię nowego sezonu odpowiada Filip Gieldon, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Milena Suszyńska. 

Czytany 403 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 grudzień 2020 17:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama