cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 30 listopad 2020 13:07

Axel i superzabawki powracają!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od kiedy Axel otrzymuje supermoc zamiany w zabawkę, nic nie jest takie samo jak przedtem! Chłopiec z pomocą innych maskotek pokonuje wiele przeciwności. Nie straszna mu Księżniczka Goryczka, Madcap i inni rywale. Premiera nowych odcinków „Power Players” już 5 grudnia na Cartoon Network.

 

Pewnego dnia Axel chciał naprawić zepsutą zabawkę. Zdecydował się złamać zakaz wchodzenia do tajnego laboratorium w piwnicy wujka, w nadziei, że niepostrzeżenie uda mu się znaleźć odpowiednie narzędzia. Ta wizyta odmieniła jego życie na zawsze! Od tej pory może zamieniać się w zabawkę, a co więcej – ożywił figurki znajdujące się w domu. Razem poznają świat niesamowitych przygód. Axel stanie się ekspertem od zadań specjalnych! Pomagać będzie mu Masko, Sierżant Szarża, Niedźwierzyńca, Bobbie Blobbie, Galileo i Slobot.

W premierowych odcinkach bohaterowie szykują się do zawodów wrestlingowych w Dniu Luchadora. Axel chce zwyciężyć, więc Masko pomoże mu trenować tak, aby pokonał Jeżozwierzaka i Dynamo! Innym razem złowieszczy ptak porwie Galileo, a cała drużyna ruszy mu na ratunek. Sam Masko będzie zirytowany zachowaniem drużyny – postanawia działać w pojedynkę. Chce upozorować porwanie i zaprzyjaźnić się z Dynamo, jednak były przeciwnik nie jest zadowolony z nowego towarzysza. Czy Axelowi i drużynie Power Players uda się wygrać wszystkie potyczki?

Premiera nowych odcinków „Power Players” codziennie od 5 do 17 grudnia o 20:20 na antenie Cartoon Network.

Czytany 429 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 listopad 2020 13:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama