cinema.pl Artykuły

sobota, 28 listopad 2020 14:38

Serial Canal+ Original już na DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do sprzedaży trafia właśnie ekskluzywny digital box składający się z 4 płyt DVD, zawierający dziesięcioodcinkowy serial  fabularny „Mały Zgon” oraz bogate materiały dodatkowe.

 

„MAŁY ZGON” to kryminalna podróż przez świat narkotykowych karteli, rodzimych gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków. 

Serial w gwiazdorskiej obsadzie: Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Jacek Koman, Karolina Gorczyca, Mirosław Haniszewski, Katarzyna Herman

Reżyseria: Juliusz Machulski, Maciej Kawalski, Filip Syczyński

Poza 10 odcinkami serialu, na płytach znajdą się również dodatki specjalne w postaci: teaserów, zwiastuna, ekskluzywnych materiałów z planu oraz teledysku.

Serial jest wzbogacony o audiodeskrypcję, napisy polskie dla os. niesłyszących.

„Mały Zgon” na płytach DVD dostępne jest w dobrych sklepach stacjonarnych jak i w sprzedaży internetowej.

 

 

 

„Mały Zgon” jak i wszystkie inne seriale CANAL+ ORIGINAL, znajdą Państwo również w usłudze CANAL+ telewizja przez internet, dostępnej online – bez umowy, bez anteny i przez pierwszy miesiąc za darmo. Oglądaj, co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz – laptop, telewizor, smartfon. CANAL+ jest wszędzie - szczegóły na canalplus.com  

Czytany 382 razy Ostatnio zmieniany sobota, 28 listopad 2020 15:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama