cinema.pl Artykuły

piątek, 27 listopad 2020 15:16

Norweski kandydat do Oscara od 1 grudnia na platformie PREMIERY CANAL+

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nominowany do Europejskich Nagród Filmowych, norweski kandydat do Oscara to poruszający dramat psychologiczny z wybitnymi kreacjami aktorskimi Andrei Braein Hovig i Stellana Skarsgarda. Ta subtelna i wzruszająca opowieść o potrzebie bliskości, życiowych priorytetach a przede wszystkim o miłości jest inspirowana osobistymi przeżyciami reżyserki.

 

Film, który gościł na ekranach kin jesienią już od 1 grudnia będzie dostępny na platformie PREMIERY CANAL+. 

Co może się stać z miłością, gdy pewnego dnia pełna energii i wewnętrznej siły kobieta dowiaduje się, że ma przed sobą zaledwie trzy miesiące życia? Taka sytuacja zastaje Anję i jej życiowego partnera Tomasa tuż przed Bożym Narodzeniem. Doświadczoną parę, która przez lata bardziej niż na wzajemnym uczuciu skoncentrowana była na swoich karierach artystycznych oraz dorastających dzieciach. 

Kiedy w Wigilię Bożego Narodzenia kobieta dowiaduje się, że ma nawrót choroby i nieoperacyjnego raka mózgu, życie bohaterów rozpada się na kawałki i ulega przewartościowaniu. Troska miesza się ze skrywanymi od lat pretensjami, a trudnemu do okiełznania lękowi towarzyszy frustracja.Kolejne tygodnie pokażą, czy Anja i Tomas odnajdą w sobie uczucie, które kiedyś ich połączyło, oraz czy będą w stanie przejść przez ten rodzinny dramat razem. 

Ten pełen emocji dramat będzie można już od 1 grudnia oglądać na platformie PREMIERY CANAL+.

PREMIERY CANAL+ to miejsce dla poszukiwaczy filmowej rozrywki, którzy mogą w jednym miejscu bez umów i abonamentu wypożyczyć wygodnie i legalnie hity filmowe, dokumenty, produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. Filmy dostępne są dla wszystkich w aplikacji PREMIERY CANAL+ oraz online na stronie premiery.canalplus.pl.

 

 

Zwiastuny do filmów Aurora Films można zobaczyć na naszym kanale: 

https://www.youtube.com/user/AuroraFilmsPl

Dystrybutorem filmu jest AURORA FILMS.

Czytany 443 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 listopad 2020 15:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama