cinema.pl Artykuły

piątek, 27 listopad 2020 13:42

Ekipa serialu "Lepsza połowa" wraca na plan

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ruszyły zdjęcia do serialu Telewizji Polskiej „Lepsza połowa”. W drugim sezonie pojawią się nowi bohaterowie – Mario, w tej roli zobaczymy Cezarego Pazurę i Renata, którą zagra Olga Bołądź. Do Kristoffera Rusa dołączy Artur Żmijewski, który wyreżyseruje kilka odcinków.

 

W kolejnym sezonie serialu „Lepsza połowa” widzowie nadal śledzić będą zabawne perypetie rodziny Nowakowskich - Marka i Joli, ich dzieci oraz przyjaciół - Aleksa i Weroniki, a także Ani i szukającego swojego przepisu na udane życie Borysa. Na planie pojawią się także nowi bohaterowie pierwszoplanowi - Mario i Renata. 

Fabuła serialu „Lepsza połowa” skupia się tym razem wokół nowych etapów w życiu bohaterów. Ania sama zajmie się wychowaniem rocznego Antosia. Ojciec dziecka, Zibi wyjechał do pracy do Norwegii. Przytłoczona obowiązkami młodej mamy, chętnie korzysta z pomocy byłego męża Borysa. Związek Aleksa i Weroniki kwitnie, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jola próbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc odświeżyć związek i wyrwać się z małżeńskiej rutyny. Czy zgranej grupie przyjaciół uda się zrealizować swoje życiowe plany? O tym przekonamy się w kolejnej odsłonie serialu. 

W serialu występują m.in.: Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Iza Kuna, Cezary Pazura, Olga Bołądź, Adam Nowak, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Elżbieta Jarosik, Maja Maj, Grzegorz Warchoł, Marcin Hycnar, Mariusz Drężek, Ignacy Liss, Karina Woźniak i Katarzyna Gałązka.

Serial, zrealizowany jest według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa.  Reżyserami drugiego sezonu serialu są Artur Żmijewski i Kristoffer Rus. 

Producentem serialu jest Telewizji Polska.

 

Czytany 637 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 listopad 2020 13:44

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama