cinema.pl Artykuły

piątek, 27 listopad 2020 11:08

Cudowne wydarzenia w Krainie Czarów

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Alice to pozornie zwykła dziewczynka. Jednak jej zabawy są niezwykłe! Pewnego dnia odkrywa przejście do tajemniczej Krainy Czarów, gdzie spotka magiczne postaci. Tam wszystko jest możliwe, a dzięki odwadze i wielkiej ciekawości świata bohaterki, najmłodsi widzowie przeżyją wiele niecodziennych wypraw wraz z nią! Premiera serialu 7 grudnia na antenie Boomeranga.

 

Alice uwielbia wymyślać niezwykłe zabawy. W swojej wyobraźni odkrywa nowe światy, ale nie spodziewa się, że pewnego razu pozna prawdziwą, nieznaną wcześniej krainę! To zaczarowane miejsce, gdzie bohaterka spotka postaci, o jakich istnieniu nikt nie miał pojęcia. Przewodnikiem jest sympatyczny królik Lewis, który będzie odwiedzał ją także w jej domu. Tajemne przejście prowadzi przez szafę dziewczynki – wystarczy je otworzyć specjalnym kluczem, aby znaleźć się w innym wymiarze!

Każdy odcinek premierowego serialu pokazuje nowe, inne przygody. Choć w Krainie rządzi przebiegła królowa, Alice nie zraża się i odwiedza swoje ulubione miejsce, żeby spotykać baśniowe postaci. Odważna dziewczynka zmierzy się z władczynią królestwa w wielkim pojedynku krykieta! Choć jej przeciwniczka jest przekonana, że młodsza rywalka nie ma szans, ona da z siebie wszystko i pokaże, że jest niedoceniona. Kiedy indziej bohaterka przez przypadek się zdubluje – to świetna okazja, żeby płatać figle swoim przyjaciołom! Jednak czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Znajdzie też niezwykłą muszlę, a kiedy porywcza królowa dowie się o jej znalezisku, będzie chciała zagarnąć je dla siebie. Z kolei Lewis przypadkiem zepsuje zaczarowany zegar, a Alice przekona się, że nie warto zrzucać winy za swoje psoty na innych.

Premiera serialu „Alice i Lewis” w poniedziałek 7 grudnia o 17:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 17:00. 

Czytany 449 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 listopad 2020 11:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama