cinema.pl Artykuły

środa, 25 listopad 2020 17:01

Międzynarodowa produkcja kryminalna Canal+ Original już na DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Trzy zabójstwa, trzy miasta, jedno śledztwo „ZASADA PRZYJEMNOŚCI”. Międzynarodowy serial kryminalny CANAL+ ORIGINAL już na płytach DVD.

 

Do sprzedaży trafia właśnie ekskluzywny digital box składający się z 4 płyt DVD, zawierający dziesięcioodcinkowy serial  fabularny „Zasada przyjemności” oraz bogate materiały dodatkowe.

„Zasada przyjemności” przenosi widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w trzech europejskich miastach. Ciała świadczą o brutalności i przemocy. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem?

Serial wyprodukowany przez Apple Film Production w koprodukcji z CANAL+ Polska, Czeską Telewizję i Star Media został wyróżniony Platinium REMI Award w kategorii tv mini-series podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WorldFest w Houston.

Nakręcony z filmowym rozmachem w Warszawie, Pradze i Odessie serial zgromadził plejadę aktorów trzech krajów. Wśród nich: Karel Roden („15 minut”, „Krucjata Bourne‘a”), Małgorzata Buczkowska („Fuga”), Stipe Erceg („The Baader Meinhof Complex”) i Siergej Strelnikov („Ekaterina”). Scenariusz napisał Maciej Maciejewski, twórca jednego z najlepszych polskich seriali kryminalnych „Glina”.

Serial w gwiazdorskiej obsadzie: Karel Roden, Małgorzata Buczkowska, Sergej Strelnikov

Reżyseria: Dariusz Jabłoński

Poza 10 odcinkami serialu, na płytach znajdą się również dodatki specjalne w postaci: teaserów, zwiastuna, ekskluzywnych materiałów z planu oraz teledysku.

Serial jest wzbogacony o audiodeskrypcję, napisy polskie dla os. niesłyszących i napisy angielskie.

„Zasada przyjemności” na płytach DVD dostępne jest w dobrych sklepach stacjonarnych jak i w sprzedaży internetowej.

„Zasada przyjemności” jak i wszystkie inne seriale CANAL+ ORIGINAL, znajdą Państwo również w usłudze CANAL+ telewizja przez internet, dostępnej online – bez umowy, bez anteny i przez pierwszy miesiąc za darmo. Oglądaj, co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz – laptop, telewizor, smartfon. CANAL+ jest wszędzie - szczegóły na canalplus.com  

ZASADA PRZYJEMNOŚCI /serial 10 odcinkowy/

Reżyseria: DARIUSZ JABŁOŃSKI 

Występują: Karel Roden, Małgorzata Buczkowska, Sergej Strelnikov

Produkcja: Polska, Ukraina, Czechy 2019

Gatunek: kryminał, sensacja

 

Dane techniczne DVD:

Ilość DVD: 4 płyty

Ilość odcinków serialu: 10

Język: polski DD 5.1, 2.0; audiodeskrypcja 2.0

Napisy: polskie dla os. niesłyszących, angielskie

Czas łączny: ok. 557 min 

Obraz: 16:9 

Region: 2

Dodatki: zwiastun i teasery, materiały making of, teledysk

Czytany 366 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2020 17:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama