cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 23 listopad 2020 14:27

Wyścig o Miecze Przeznaczenia i potyczki z Mutantami

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od kiedy waleczni ThunderCats znaleźli schronienie na Trzeciej Ziemi, wciąż przeżywają pełne emocji przygody. Na ich drodze stają równie specyficzni przeciwnicy – tym razem będą konkurować w wyścigu do tajemniczej skrzyni z mieczami i respektowaniu prawa stworzonego przez Tigrę! Premierowe odcinki „ThunderCats Roar” 30 listopada na antenie Cartoon Network.

 

Paczka przyjaciół musiała opuścić swoją planetę Thunderę i odnalazła azyl w innym miejscu galaktyki. Gang wojowników trafił na Trzecią Ziemię, mającą być tylko ich chwilowym domem, jednak bieg wydarzeń sprawił, że coraz bardziej lubią nowe miejsce! Niepokonana ekipa ThunderCats to aż siedem wyjątkowych postaci: przywódca Lion-O, a także Tigra, Pantro, Cheetara, Snarf, WiliKit i WiliKat. Choć na ich drodze wciąż stają nowi rywale, bohaterowie z Thundery zawsze ich przechytrzą!

Premierowe odcinki przyniosą kolejne perypetie na Trzeciej Ziemi. Tigra postanawia stworzyć nowe zasady dla wszystkich jej mieszkańców, sądząc, że to pozwoli schwytać Mutantów. Niestety sami ThunderCats mają problem z przestrzeganiem własnych praw! Ich przeciwnicy są na tyle przebiegli, że szybko nauczą się, w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Dodatkowo, na planecie wyląduje wyjątkowa skrzynia z aż pięćdziesięcioma Mieczami Przeznaczenia! Bohaterowie w mig wsiądą do Thunderczołgu, aby je odnaleźć. Po raz kolejny na ich drodze stanie Mumm-Ra, który również chce zdobyć sławne Miecze. Komu uda się wygrać niesamowity wyścig? 

Premiera nowych odcinków „ThunderCats Roar” w poniedziałek 30 listopada o 17:30. Emisja codziennie o 17:30 na antenie Cartoon Network.

Czytany 308 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 listopad 2020 14:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama