cinema.pl Artykuły

czwartek, 19 listopad 2020 14:47

Piotr Gąsowski „leczy” śmiechem w Klinice Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w tę niedzielę, 22 listopada, o godzinie 20:00 zapraszamy na dziewiąty odcinek „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Gościem specjalnym odcinka będzie polski aktor, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny Piotr Gąsowski. 

 

Piotr Gąsowski „leczy” śmiechem w Klinice Skeczów Męczących!Po raz pierwszy w tym sezonie na naszej scenie pojawi się Kabaret Smile, i to oni rozpoczną show! Skecz pt. Policz do dziesięciu rozśmieszy wszystkich do łez! Jak może wyglądać poranek Męża (Andrzej Mierzejewski), którego żona wyjechała na babski wyjazd zostawiając go z trójką bardzo niesfornych dzieci? To na pewno nie będzie łatwy dzień… a jak bardzo przekonacie się w tę niedzielę w Polsacie. 

Następnie najbardziej wyczekiwana wizyta w salonie najmodniejszego stylisty fryzur Pana Maćka (Jarosław Sadza)! Tym razem w salonie odwiedzi go prezes jednej z konkurencyjnych stacji telewizyjnych Jacek Kurski (Michał Czernecki), który naszemu styliście wręczy pewien prezent…Ale to nie koniec gości! Do salonu przyjadą Agata Duda (Monika Dryl) oraz Melania Trump (Adrianna Borek). Agatka oraz nasz stylista będą próbowali zeswatać Melanię z pewnym wolnym, bogatym kawalerem, który zamieszkuje w willi na Żoliborzu… 

Jak co tydzień, na zaproszonego gościa czeka zadanie specjalne, Jak co tydzień na zaproszonego gościa czeka zadanie specjalne, które będzie dla niego prawdziwą niespodzianką! Premierowo zobaczymy skecz pandemiczny, czyli szpital w czasie covidu i teleporady. Na recepcji niezawodna Pani Jadwiga (Jarosław Sadza), natomiast telefony odbierać będzie doktor Basen (Piotr Gąsowski). Czy nasz gość poradzi sobie z improwizacją i natłokiem telefonów od pacjentów, którzy potrzebują teleporad? Gwarantujemy ten skecz przejdzie do historii! 

Na koniec dwa przekomiczne skecze. Po raz kolejny na scenie Kabaret Smile i gag pt. Wielka gra. Pod okiem eksperta Pan Zygmunta Horoszczuka z domu Tomaszczuk-Morszczuk-Filet, w konkurencji Zenon Martyniuk jego życie i twórczość, o wygraną walczyć będę Pan Jakub i Pan Paweł. Tradycyjnie już na koniec skecz o naszym gościu i dla naszego gościa, czyli Kabaret K2 w formie! Na scenie Baśka Polak (Dominka Najadek), Darek Białobuty (Bartosz Klauzinski) i Dziadek Alfons (Tomasz Łupak), czyli witamy Bubel Box i skecz Bożyszcze kobiet! 

 

***

 

W tę niedziele także kolejny, siódmy odcinek serii „Mała Polonia” opowiadający o perypetiach małej polskiej społeczności… Inspiracją dla twórców była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego znowu będzie można się spodziewać humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Serial może wzbudzić wiele kontrowersji, ponieważ KSM nie oszczędzi nikogo i niczego. Narratorem serii jest Wiktor Zborowski. 

 

Za oprawę muzyczną odpowiada przebojowy zespół Enej. 

***

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w każdą niedzielę o godzinie 20:00!

Czytany 426 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 listopad 2020 15:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama