Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

wtorek, 17 listopad 2020 13:19

GRUDNIOWE NOWOŚCI NA ANTENIE ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W grudniu Romance TV przygotował dla swoich widzów aż 12 premier. W przedświąteczne soboty  o godz. 20:00 czeka na widzów premiera nowego serialu, nominowanego do nagrody Emmy, „Królowe sekretów”. W każdą niedzielę o godz. 20:00, stacja tradycyjnie już zaprasza na premiery filmów z serii „Kryminalne zagadki Agathy Christie”. Zaś piątki przed świętami poświęcone będą nowym rejsom „Statkiem marzeń” do Zambii, Antiguy i Komumbii, w które popłyniemy także o godz. 20:00 .

 

Nowy romantyczny serial kryminalny „Królowe sekretów”

W pierwsze trzy soboty grudnia na antenie Romance TV królować będą kryminały i brytyjski humor. Trzy bohaterki „Królowych sekretów”, autorki powieści kryminalnych - Beth, Cat i Jane Stone nie potrafią oddzielić życia prywatnego od zawodowego. Wspólnie z Mattie, która od niedawna pracuje w wydziale kryminalnym, starają się rozwiązać skomplikowaną sprawę seryjnych zabójstw. Serial nominowany do nagrody Emmy łączy w sobie elementy komedii, dramatu i kryminału. Nie zabraknie w nim oczywiście również wątków romantycznych.  Na nowy serial Romance TV zaprasza 5, 12 i 19 grudnia o godz. 20:00.

Premierowe filmy z serii „Kryminalnych zagadek Agathy Christie”

W grudniu nie zabraknie także nowych Kryminalnych zagadek - filmów opartych na bestsellerowych powieściach autorstwa Agathy Christie. Romance TV zaprasza na kolejne premiery odcinków, tradycyjnie w niedziele o godz. 20:00, w których szarmancki komisarz Laurence tropi groźnych przestępców. 

Oceany uczuć - grudniowe premiery „Statku marzeń”

Zanim znów będzie można swobodnie podróżować, po całym świecie, Romance TV zabierze widzów w rejs do wspaniałych miejsc, gdzie choć na chwilę przypomnimy sobie, jak to jest być na prawdziwych wakacjach. Trzy premiery „Statku marzeń”, które stacja wyemituje w pierwsze trzy piątki grudnia o godz. 20.00, gwarantują nie tylko piękne widoki, szum fal i podmuch morskiego powietrza, ale i ogrom nowych wrażeń. Pierwszy rejs zaprowadzi nas do południowej Afryki, do Zambii, gdzie zwiedzimy zapierające dech w piersiach Wodospady Wiktorii, uważane za jeden z siedmiu naturalnych cudów świata. Celem następnego rejsu MS Amadea, pod kierownictwem nowego kapitana Maxa Pargera jest Antigua, wyspa położona na Karaibach, w archipelagu Małych Antyli. Trzecia premiera zabierze nas natomiast w podróż do dalekiej Kolumbii. Daj się zabrać w piękną podróż z Romance TV!

 

Królowe sekretów: Morderstwo w ciemności – premiera, 5.12 g. 20:00

Królowe sekretów: Winylowy morderca – premiera, 12.12 g. 20:00

Królowe sekretów: Królowe sekretów – premiera, 19.12 g. 20:00

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Morderstwo na plebanii – premiera, 6.12 g. 20:00

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Tajemniczy przypadek – premiera - 13.12 g.20:00

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Albert Major za dużo mówił – premiera -  20.12 g. 20:00

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Mężczyzna w brązowym garniturze – premiera - 27.12 g. 20:00

Statek marzeń – Zambia – premiera – 4.12 g. 20:00

Statek marzeń – Antigua – premiera – 11.12 g. 20:00

Statek marzeń – Kolumbia – premiera – 18.12 g. 20:00

Czytany 366 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 listopad 2020 13:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież