cinema.pl Artykuły

piątek, 13 listopad 2020 11:12

I że cię nie opuszczę - premiera online!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od jutra będzie można oglądać online spektakl "i że cię nie opuszczę" G. Watkinsa w reż. Aldony Figury. Nagranie spektaklu, który miał swoją premierę na Scenie Przodownik 16 marca 2019 roku, zostało zrealizowane specjalnie na potrzeby platformy VOD i jest to drugi, po "Tajnym dzienniku" M. Białoszewskiego w reż. Wojciecha Urbańskiego, spektakl dostępny na stałe w repertuarze online Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy.

 

W obsadzie: Paula Kinaszewska, Marcin Sztabiński, Agnieszka Roszkowska, Anna Szymańczyk i Kamil Mróz. Więcej o spektaklu: https://teatrdramatyczny.pl/i-ze-cie-nie-opuszcze-5

Annie i Pascal poznają się w drodze do pracy. Rachida i Liam spotykają się przypadkiem pod domem dziewczyny. Zakochani krok po kroku zbliżają się do siebie. Jednak wraz z rosnącym uczuciem, w ich związkach pojawia się coś jeszcze… Różnice temperamentów, upodobań, a nawet drobne rozbieżności stają się podłożem konfliktów. Od pozornie nic nieznaczących słów, przez coraz bardziej niepokojące gesty, mechanizm przemocy zostaje wprawiony w ruch, by stać się narzędziem kontroli i wyrazem despotycznej miłości.

Gérard Watkins przygląda się zjawisku przemocy w związkach partnerskich, stawia przed nami pytania, skąd w „normalnych” relacjach rodzi się chęć skrzywdzenia drugiej osoby.

PREMIERA 16 marca 2019 r., Scena Przodownik

 

Bilety w cenie 15 zł można kupić pod tym linkiem:

https://online.teatrdramatyczny.pl

lub przez naszą stronę internetową po wejściu w zakładkę "online" na www.teatrdramatyczny.pl

Czytany 313 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 listopad 2020 11:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama