cinema.pl Artykuły

wtorek, 10 listopad 2020 11:05

Rozrywka dla całej rodziny w grudniu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Bracia zamieszani w kradzież dzieł sztuki, sześciu przyjaciół, których imprezę przerywa apokalipsa, zbuntowany królik, prawdziwie rodzinne święta i Jennifer Lopez w historii miłosnej na Manhattanie.  W grudniu AXN pokaże filmy dla całej rodziny: Sztuka kradzieży, To już koniec, Piotruś Królik, Te święta i Pokojówka na Manhattanie.  

 

Bohaterem filmu Sztuka kradzieży jest Crunch Calhoun (Kurt Russell) - brawurowy motocyklista i prawie-nawrócony złodziej dzieł sztuki. Crunch decyduje się wrócić do przestępczej gry i wziąć udział w jeszcze jednej, niezwykle zyskownej kradzieży. Razem ze swoim nieodpowiedzialnym bratem Nickym (Matt Dillon), Crunch opracowuje plan kradzieży bezcennego starodruku. Obaj nie zdają sobie sprawy, że każdy z nich chce osiągnąć inny cel, a plan idzie nie po ich myśli. Premiera filmu Sztuka kradzieży w sobotę 12 grudnia o godz. 20:00.

Komedia To już koniec opowiada o sześciu przyjaciołach uwięzionych w domu po serii niewyjaśnionych zdarzeń, które spustoszyły Los Angeles. Świat chyli się ku upadkowi, zapasy jedzenia się kurczą, a przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. W końcu wszyscy są zmuszeni opuścić dom, aby stawić czoła niebezpieczeństwu i wystawić swoją przyjaźń na próbę. Premiera filmu To już koniec w niedzielę 13 grudnia o godz. 20:00.

Piotruś Królik to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Premiera filmu Piotruś Królik w niedzielę 20 grudnia o godz. 16:00.

Te święta to historia rodziny Whitfieldów, która zamieszkuje przedmieścia Los Angeles. Po raz pierwszy od siedmiu lat wszystkie ich dzieci i bliscy spędzą Święta Bożego Narodzenie wspólnie. Wspólny czas będzie pełen wzlotów, ale i kłótni. Wszystko to jednak pozwoli im odkryć na nowo siłę i miłość w ich rodzinie. W filmie zobaczymy rapera, Chrisa Browna. Premiera filmu Te święta w czwartek 24 grudnia o godz. 17:35 w AXN

Główną bohaterką komedii romantycznej Pokojówka na Manhattanie jest Marisa Ventura, ciężko pracująca, inteligentna i zdeterminowana samotna matka, marząca o lepszym życiu. Zmagając się z codziennymi trudnościami Marisa pracuje jako pokojówka w luksusowym hotelu na Manhattanie. Wszystko się zmienia, gdy młody, obiecujący polityk (Ralph Fiennes) bierze ją omyłkowo za hotelowego gościa i zakochuje się w niej. Premiera filmu Pokojówka na Manhattanie we wtorek 29 grudnia o godz. 21:15 w AXN

Czytany 333 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 listopad 2020 11:08

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama