cinema.pl Artykuły

wtorek, 03 listopad 2020 12:28

Terapia śmiechem z Łukaszem Rybarskim w Klinice Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w tę niedzielę, 8 listopada, o godzinie 20:00 zapraszamy na siódmy odcinek „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Jako gość specjalny na scenie wystąpi polski artysta kabaretowy oraz vloger Łukasz Rybarski, którego humor potrafi doprowadzić do łez.

 

Terapię śmiechem rozpocznie  niezawodny Kabaret Skeczów Męczących. Artyści zaproszą nas do ośrodka wczasowego „Ewa” na wyjątkową przebieraną imprezę firmową. Wśród gości pojawią się Baltazar (Karol Golonka) oraz Jezus… a może raczej Michał Szpak (Michał Szczurkiewicz)? Natomiast prostolinijny właściciel ośrodka, (Jarosław Sadza), który niejedną imprezę integracyjną już widział, bardzo dosadnie skomentuje sposób w jaki top managerowie bawią się podczas firmowych spotkań. 

Następnie jak co tydzień przeniesiemy się do salonu fryzjerskiego najmodniejszego stylisty fryzur. Mało roztropna Angelika (Adrianna Borek) będzie chciała podjąć pracę u mistrza stylizacji. Czasu na rozmowę kwalifikacyjną nie będzie dużo, gdyż… do salonu przybędą dwaj Prezydenci, Rafał Trzaskowski (Lesław Żurek) oraz Andrzej Duda (Paweł Koślik)! Politykom uda się w końcu przeprowadzić prawdziwą debatę on-line! To wydarzenie przejdzie do historii!  

Nie ma wątpliwości, że Polska rośnie w potęgę… więc gdyby tak od dziś to Amerykanie musieliby starać się o wizy umożliwiające wjazd do naszego kraju? Fenomenalny skecz w wykonaniu Kabaretu Nowaki, czyli Adrianna Borek w roli Pani obsługującej petentów przy Ambasadzie Polski w USA oraz Tomasz Marciniak jako teksański cowboy, który pragnie przyjechać do Polski. 

Oczywiście nie mogło zabraknąć absolutnie zabawnego monologu w wykonaniu naszego gościa Łukasza Rybarskiego oraz specjalnego skeczu z jego udziałem. I jak co tydzień, na scenie Kabaret K2, który pokazał naszego gościa w krzywym zwierciadle.  

***

W tę niedziele także kolejny, siódmy odcinek serii „Mała Polonia” opowiadający o perypetiach małej polskiej społeczności… Inspiracją dla twórców była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego znowu będzie można się spodziewać humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Serial może wzbudzić wiele kontrowersji, ponieważ KSM nie oszczędzi nikogo i niczego. Narratorem serii jest Wiktor Zborowski. 

 

Za oprawę muzyczną odpowiada przebojowy zespół Enej. 

 

***

 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w każdą niedzielę o godzinie 20:00

 

Czytany 287 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 listopad 2020 12:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama