cinema.pl Artykuły

sobota, 31 październik 2020 10:37

Nowy serialowy thriller wojenny. Premiera 1 listopada w HBO GO

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ziemia niczyja – nowy serialowy thriller wojenny. Premiera 1 listopada w HBO GO. Emisja w HBO3 od 12 grudnia.

 

Nowy serialowy thriller wojenny. Premiera 1 listopada w HBO GOZiemia niczyja to bliskowschodni thriller wojenny opowiadający o młodym Francuzie, który łączy siły z jednostką kurdyjskich bojowniczek i w poszukiwaniu swojej zaginionej siostry przemierza ogarniętą wojną Syrię. Premiera serialu odbędzie się w HBO GO już 1 listopada.

Serial Ziemia niczyja podąża w głąb syryjskiej wojny domowej śladami Antoine’a, młodego Francuza, szukającego swojej uznanej za zmarłą siostry. Rozwiązując krok po kroku jej tajemnicę, mężczyzna w końcu łączy siły z jednostką zagorzałych kurdyjskich bojowniczek, które są największym koszmarem ISIS, i przemierza z nimi terytoria okupowane przez wroga. Ścieżki Antoine'a przecinają się z poszukiwaczami przygód, anarchistami, szpiegami, ale też niewinnymi ofiarami wojny, co daje widzowi  wyjątkowe spojrzenie na tragiczne wydarzenia w Syrii i ich wpływ na cały świat.

W rolach głównych w produkcji wystąpili Félix Moati (Liczę do trzech), Mélanie Thierry (Ból) oraz James Purefoy (serial HBO Rzym, serial The Following). W pozostałych rolach zagrali: Souheila Yacoub, Joe Ben Ayed, James Krishna Floyd, Dean Ridge, Julia Faure, François Caron oraz Céline Samie. Autorami scenariusza serialu są Amit Cohen i Ron Lesham, z którymi współpracował w tym zakresie także Xabi Molia. Za reżyserię odpowiada Oded Ruskin (serial Podwójna gra).

Serial Ziemia niczyja jest koprodukcją Arte i Hulu. Obowiązki producentów pełnili Maria Feldman z ramienia Masha Productions, Eitan Mansuri oraz Jonathan Doweck w imieniu Spiro Films, Caroline Benjo, Simon Arnal oraz Carole Scottada reprezentujący Haut et Court TV. Współproducentem serialu jest ARTE France i Versus Production przy współudziale Hulu oraz wsparciu ze strony Wallimage, Belga Films Fund oraz Inver Tax Shelter. Christian Vesper pełnił obowiązki współproducenta z ramienia spółki Fremantle, która odpowiada również za międzynarodową dystrybucję serialu. 

Premiera serialu Ziemia niczyja (No Man's Land) odbędzie się w HBO GO już 1 listopada. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji. Emisja pierwszego odcinka na antenie HBO3 zaplanowana została na 3 grudnia na godzinę 22:00. Serial liczy 8 odcinków. 

Czytany 270 razy Ostatnio zmieniany sobota, 31 październik 2020 10:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama