cinema.pl Artykuły

czwartek, 29 październik 2020 12:03

Plejada gwiazd i moc emocji

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Angelina Jolie, Brad Pitt, Uma Thurman – to tylko kilka z wielu sław, z którymi widzowie będą mogli spędzić środowe wieczory w listopadzie. Cykl „Wielkie kino” zapewni zastrzyk adrenaliny i dawkę czarnego humoru! Emisja w każdą środę listopada na antenie TNT.

 

Ulubieńcy Hollywood wracają na srebrny ekran dzięki TNT. Listopadowy cykl „Wielkie kino” to doskonały sposób na rozrywkę w środowe wieczory. Kultowy film Quentina Tarantino, superprodukcja od reżysera „Tożsamości Bourne’a” i intrygujące zagadki paranormalnych zjawisk – wszystko to czeka na widzów TNT w nadchodzącym miesiącu. 

„Kill Bill” pokazuje losy Panny Młodej Beatrix, zwanej także Czarną Mambą (Uma Thurman), która chce zrezygnować z kariery płatnej zabójczyni i ustatkować się u boku ukochanego. Ciężarna kobieta planuje spokojne życie, jednak w dniu ślubu zastawiono na nią pułapkę. W obliczu tajnej zasadzki zabito gości i przyszłego męża Beatrix, a ona zapadła w śpiączkę. Po 4 latach wybudziła się ze szpitalnego snu i postanowiła zemścić się na swoich wrogach… Pierwsza część „Kill Bill” od Quentina Tarantino obfituje w niespodziewane zwroty akcji i emocje spowodowane bezwzględnym planem Panny Młodej.

Już w drugą środę listopada na antenie TNT druga część tej historii, czyli „Kill Bill 2”. Czarna Mamba zdołała już wyeliminować część osób, które chciały doprowadzić do jej śmierci. Nie ustaje jednak w poszukiwaniach, ponieważ największy i ostateczny wróg – Bill, który wydał polecenie zlikwidowania Mamby – wciąż pozostaje na wolności. Kiedy w końcu do niego dotrze, będzie musiała skonfrontować się z przeszłością. Czeka ją wielka niespodzianka, a spotkanie z wrogiem będzie jeszcze trudniejsze niż się spodziewała…

„Obecność” to psychologiczny obraz sprawnie łączący straszne elementy z fascynującym ukazaniem zjawisk paranormalnych. Dwójka specjalistów, którzy zajmują się śledzeniem zjaw i duchów, zostaje wezwana do starego domu na prerii. Wprowadziła się tam rodzina z dziećmi – pewnego dnia jedno z nich znajduje tajemnicze przejście, a po jego otwarciu dokona zaskakującego odkrycia. Cała rodzina doświadcza nękania ze strony upiorów zamieszkujących dom. Ed Warren (Patrick Wilson) i Lorraine Warren (Vera Farmiga) będą musieli podołać największemu wyzwaniu w swojej dotychczasowej karierze pogromców duchów. Czekają ich trudne starcia, egzorcyzmy i niespodziewane zjawiska…

Listopadową odsłonę cyklu „Wielkie kino” zakończy emisja „Pan i Pani Smith” z doskonałymi rolami Brada Pitta oraz Angeliny Jolie. John i Jane Smith to pozornie zwykłe małżeństwo. Niestety ich związek dogorywa, a codzienne życie zabija nuda. Dodatkowo, żadne z nich nie ma świadomości, że obydwoje… zajmują się płatnymi zabójstwami. Pewnego dnia otrzymują misję, która odsłoni ich prawdziwą działalność, sprawiając, że żadne z nich nie będzie mogło zignorować tej wiedzy… Mają wyeliminować siebie nawzajem. Czy misja zakończy się powodzeniem? Czy bohaterowie zdołają wykonać polecenie pomimo małżeńskiej więzi?

Emisja filmów z cyklu „Wielkie kino” w każdą środę listopada od godz. 21:00 na antenie TNT. 

Plan emisji:

04.11, godz. 21:00 – „Kill Bill”

11.11, godz. 21:05 – „Kill Bill 2”

18.11, godz. 21:00 – „Obecność”

25.11, godz. 21:10 – „Pan i Pani Smith”

Czytany 597 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 październik 2020 12:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama