cinema.pl Artykuły

środa, 28 październik 2020 11:26

Decydujące rozgrywki i ostateczne starcia na antenie TNT

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w listopadzie na widzów czeka nowy cykl – w programie znajdują się największe hity kina akcji ostatniej dekady XX wieku. Każdy, kto odczuwa nostalgię za tym złotym dla filmu okresem, we wtorki i środy otrzyma okazję do przeżycia wyjątkowych seansów jeszcze raz. Emisja od 3 listopada w TNT. 

 

TNT zadbało o to, aby w listopadzie nie zabrakło okazji do doskonałej rozrywki. Lata 90. były dekadą, w której te filmy święciły triumfy. Twórcy pełnymi garściami czerpali z kultowych produkcji o sztukach walki i jednocześnie eksperymentowali, aby wyznaczać nowe trendy. W nadchodzącej serii widzowie będą mogli zobaczyć między innymi „Kryptonim “Freedom Strike”, „Stalowe rekiny” czy „Śmiertelną grę”.

Cykl rozpocznie się seansem filmu „Grupa specjalna”. Opowiada historię naukowca, Ricka Hardinga (Michael Dudikoff), który opracowuje formułę śmiercionośnej broni biologicznej. Pewnego dnia, kiedy wybiera się do domu z laboratorium, napada go grupa terrorystów. Przewodzi im Carlos Gruber (Richard Norton), niebezpieczny gangster – pod jego wodzą wykradają broń. Jednak nie będzie to jedyne spotkanie doktora z przestępcami, ponieważ przejmą oni panowanie nad samolotem, w którym znajduje się nie tylko rodzina głównego bohatera, ale także… prezydent USA. Czy Harding sprosta wyzwaniu, jakie postawił przed nim los?

„Kumple na zawsze” pokazują relację przyjaciół, którzy będą musieli wspierać się w najtrudniejszych momentach. Ben O’Connor (Lee Majors) to były agent służb specjalnych. Podczas szalonej nocy w kasynie wygrywa fortunę i postanawia wraz z kumplami założyć wymarzony klub jazzowy. Wszystko udaje się perfekcyjnie do momentu, kiedy będą musieli zmierzyć się z groźnym mafiosem. Chce on wybudować wielkie kasyno, co będzie mieć ogromny wpływ na lokal muzyczny i miejsce, w którym przebywa ukochana jednego z nich – siła przyjaźni zostanie wystawiona na ostateczną próbę.

Wielbicielom opowieści dziejących się w nietypowych okolicznościach z pewnością przypadnie do gustu film „Stalowe rekiny”. Załoga łodzi podwodnej wypełnia swoją misję z ramienia amerykańskiego wojska. Pewnego dnia napadają ich doskonale wyszkoleni irańscy terroryści, a życia całego zespołu są zagrożone. Wtedy do akcji wkraczają komandosi, wysłani przez rząd USA. Wydaje się, że sprawa jest rozwiązana, lecz ratunkowa grupa również zostaje napadnięta przez innych złoczyńców. Czy ekipa łodzi podwodnej przeżyje to starcie? Czy komandosi podołają zadanej im misji w tak specyficznych warunkach?

Cykl TNT zakończy „Śmiertelna gra”, obfitująca w nagłe zwroty akcji, zaskakujące każdego widza. Rozpoczyna się historią byłego policjanta Sama Garretta (Treat Williams), który zostaje zawieszony w obowiązkach za niesubordynację. Jedyną szansą na odkupienie jest udział w nowym reality show, gdzie bohater może pokazać pozytywny wizerunek policjanta – na co się godzi. Wraz z innymi uczestnikami udaje się na bezludną wyspę, a ich zadaniem jest odnalezienie ukrytego skarbu. Nie wiedzą jednak, że będą musieli zmierzyć się z grupą uzbrojonych napastników, którzy również szukają drogocenności, a w dodatku do wyspy zbliża się huragan… Przed Samem postawiono największe wyzwanie jego życia.

 

Emisja filmów z cyklu „90. w akcji” we wtorki i środy, od 3 do 25 listopada, na antenie TNT.

Plan emisji:

03.11, godz. 21:00 – „Grupa specjalna” 

03.11, godz. 22:55 – „Kryptonim “Freedom Strike” 

04.11, godz. 00:45 – „Kumple na zawsze” 

10.11, godz. 21:00 – „Stalowe rekiny” 

10.11, godz. 22:55 – „Zabójca” 

11.11, godz. 00:45 – „Czarny grom” 

17.11, godz. 21:10 – „Misja sprawiedliwości” 

17.11, godz. 23:10 – „Ludzka tarcza” 

18.11, godz. 01:00 – „Amerykański ninja 5”

24.11, godz. 21:10 – „Żywy cel” 

24.11, godz. 23:00 – „Rewolwerowiec” 

25.11, godz. 00:45 – „Śmiertelna gra” 

Czytany 350 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 październik 2020 11:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama