cinema.pl Artykuły

piątek, 23 październik 2020 12:15

Wyobraźnia nie ma granic!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wyobraźnia nie ma granic! Zobacz zwiastun i plakat ekscytującej animacji „Skąd się biorą sny”. W kinach wcześniej - już 6 listopada!

 

Czy można wymyślić sen, dzięki któremu twoja nowa siostra wreszcie pokocha twojego… chomika? Jak się okazuje - można, bo przecież wyobraźnia nie ma żadnych granic! Odkryj miejsce, w którym tworzą się sny i sam wymyśl przestrzeń, w której znajdziesz się po zaśnięciu. Inspiracje, jak to zrobić i czego lepiej unikać, znajdziecie w ekscytującej, pełnej przygód animacji „Skąd się biorą sny”. Przebojowa produkcja twórcy szałowych „Disco Robaczków” w kinach już 6 listopada!

Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą ją tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną  dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. Minna wpada w panikę i decyduje się wkroczyć do zaprojektowanego przez siebie świata snów, aby ruszyć Jenny na ratunek. Ta przygoda przejdzie wszystkie najśmielsze wyobrażenia!

Zobacz zwiastun filmu

 

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodowy

Produkcja: Dania 2019

Reżyseria: Kim Hagen Jensen

Scenariusz: Søren Grinderslev Hansen, Kim Hagen Jensen

Czytany 377 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 październik 2020 12:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama