cinema.pl Artykuły

piątek, 23 październik 2020 11:53

Nowy serial HBO Max na podstawie powieści Chrisa Bohjaliana. Kaley Cuoco w roli głównej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Stewardesa to pełen czarnego humoru serialowy thriller HBO Max z Kaley Cuoco w roli stewardesy, której całe życie wywraca się do góry nogami za sprawą jednej nocy. Premiera produkcji zaplanowana została na 26 listopada w HBO GO. 

 

Stewardesa to pełen czarnego humoru serialowy thriller opowiadający o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Produkcja przedstawia historię pewnej stewardesy, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy.  

Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Chrisa Bohjaliana – pisarza, którego bestsellery znajdują się na liście New York Timesa. 

W głównej roli w serialu Stewardesa zagrała Kaley Cuoco (serial Teoria wielkiego podrywu). Obok niej występują: Michiel Huisman (serial HBO Gra o tron), nominowana do Oscara Rosie Perez (Bez lęku), Zosia Mamet (serial HBO Dziewczyny), Michelle Gomez (serial Chilling Adventures of Sabrina), T.R. Knight (serial Chirurdzy), Colin Woodell (Niepoczytalna), Merle Dandridge (serial Nocna zmiana), Griffin Matthews (serial Trawka) oraz Nolan Gerard Funk (serial Odpowiednik). 

Serial wyprodukowany został przez Warner Horizon Scripted Television, Berlanti Productions & Yes oraz Norman Productions. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Greg Berlanti, Kaley Cuoco, Steve Yockey, Marcie Ulin, Meredith Lavender oraz Sarah Schechter. Współproducentką wykonawczą jest Suzanne McCormack. Za reżyserię odpowiedzialna jest Susanna Fogel (scenariusz: Szkoła melanżu), która również była producentką wykonawczą dwóch pierwszych odcinków. 

Premiera serialu HBO Max Stewardesa (The Flight Attendant) zaplanowana została w HBO GO na 26 listopada. Tego dnia pierwsze trzy odcinki produkcji dodane zostaną do serwisu. Premiera kolejnych odcinków odbywać się będzie co tydzień, w czwartki, po dwa odcinki. Serial liczy 8 odcinków. 

Trailer: 

 

 

Czytany 400 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 październik 2020 12:15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama