cinema.pl Artykuły

czwartek, 22 październik 2020 17:00

Legenda polskiego kabaretu – gościem specjalnym Kliniki Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już po raz szósty Kabaret Skeczów Męczących zaprasza do swojej Klinki na uzdrawiającą terapię śmiechem.  Na scenie oprócz gościa specjalnego zobaczymy aktora Bogdana Kalusa, który wcielił się w postać znanego polityka odpowiedzialnego za (nie)przeprowadzenie majowych wyborów prezydenckich. Start niedziela, 25 października, o godzinie 20:00  w Telewizji Polsat. 

Legenda polskiego kabaretu – gościem specjalnym Kliniki Skeczów Męczących!W pierwszym skeczu wystąpili gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących. Widzowie przyjrzą się życiu bardzo dysfunkcyjnej, polskiej rodziny. Mama (Jarosław Sadza) to wielka fanka opiatów, zakochana w aptecznych zakupach, Tata to rasowy facet (Karol Golonka), którego życie kręci się wokół „ćwiartek” oraz ich dwójka kompletnie od siebie różnych synów (Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz). Będą rozbawiające dialogi i genialne puenty! 

Następnie, na scenie znany i uwielbiany Jerzy Kryszak, który mimo wieku i lat spędzonych na scenie, jest wciąż w znakomitej formie! Jego monolog opisujący otaczającą nas rzeczywistość rozśmiesza do łez! 

W klinice nie może zabraknąć wizyty u warszawskiego stylisty fryzur (Jarosław Sadza)! Tym razem odwiedzi go znany polityk Jacek Sasin (Bogdan Kalus), który w salonie próbował się  ukryć przed protestującymi rolnikami. 

Kolejny skecz tradycyjnie odbył się z udziałem gościa specjalnego. Na scenie legendarny Jerzy Kryszak oraz Kabaret Skeczów Męczących w gagu Alternatywy 4 i ½ czyli Mieszkanie+. Zaraz po wprowadzeniu się Pan Jerzy już wiedział, że kupno taniego mieszkania to był wielki błąd. Wspólnotę zamieszkują bowiem bardzo ciekawe postaci, a część z nich nawet dzieli z nim przestrzeń. Ten to skecz to naprawdę prawdziwe Alternatywy 4! Tylko 4 i ½…

W programie zobaczymy również premierowy skecz Kabaretu Czesuaf wraz z gościnnym udziałem Ewy Błachnio a także wyjątkowy występ Karaoke w wykonaniu Jerzego Kryszaka oraz Karola Golonki i Marcina Szczurkiewicza. 

Za oprawę muzyczną odpowiada przebojowy zespół Enej. 

 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w każdą niedzielę o godzinie 20:00.

Czytany 258 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 październik 2020 17:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama