cinema.pl Artykuły

niedziela, 11 październik 2020 15:41

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek z Cartoon Network!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Cartoon Network promuje pozytywne bohaterki! Urocza Kicia Rożek, odważne nastolatki z „DC Super Hero Girls” czy bardzo inteligentna Jeżynka – to tylko niektóre postaci, które od najbliższej niedzieli przejmą polski kanał YouTube marki. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek na tej platformie ukaże się seria specjalnych publikacji. 

 

Od 11 października kanale YouTube Cartoon Network przez cały tydzień będą publikowane specjalne materiały z uwielbianymi przez najmłodszych bohaterkami znanych kreskówek. Stacja zapowiada trzy wyjątkowe kompilacje: „The World is Hers!”, „Girl Power” i „Girls Takeover”. 

Wideo skupione wokół kobiecych postaci mają na celu wzmacnianie dziewczyn i upewnianie ich w przekonaniu, że mogą być w życiu kimkolwiek chcą! Wśród bohaterek klipów znajdą się m. in. nastolatki z „DC Super Hero Girls”, Raven z „Młodych Tytanów: Akcja!”, Doktor Lisiczka z „Kici Rożek” i Jeżynka z „Obozu na wyspie”.

Akcja Cartoon Network została zainicjowana w ramach celebracji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek i potrwa w regionie EMEA od 11 do 18 października. Oprócz Polski wezmą w niej udział: Rumunia, Czechy, Rosja, Bułgaria, Węgry, Niemcy i kraje Beneluksu.

Czytany 421 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 11 październik 2020 15:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama