cinema.pl Artykuły

niedziela, 11 październik 2020 14:51

Kabaret Ani Mru Mru i Michał Czernecki w Klinice Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w tę niedzielę, 11 października o godzinie 20:00, zapraszamy na piąty odcinek „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Goście specjalni tego odcinka to Kabaret Ani Mru Mru oraz Michał Czernecki!

 

W kolejnym premierowym odcinku najlepszej kliniki w Polsce, która leczy śmiechem zobaczymy uwielbiane Kabarety – Ani Mru Mru, K2 oraz gospodarzy Kabaret Skeczów Męczących, a także gość specjalny Michał Czernecki, który wcielił się w postać premiera Mateusza Morawieckiego! Oczywiście, wiadomo, gdzie Pan Premier się pojawił – w salonie najbardziej znanego warszawskiego stylisty fryzur! Co się zadziało podczas tej wizyty? Sprawdźcie koniecznie w tę niedzielę w Polsacie.   

Oprócz wizyty w salonie fryzjerskim zobaczymy rozśmieszające do łez skecze, zadania muzyczne dla naszych gości oraz nowy odcinek „Małej Polonii”. Mała Polonia to mini serial opowiadający o perypetiach małej polskiej społeczności… Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego jak co tydzień możemy się spodziewać humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Narratorem serii jest oczywiście Wiktor Zborowski. 

Za oprawę muzyczną odpowiada przebojowy zespół Enej. 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w każdą niedzielę o godzinie 20:00.

Czytany 207 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 11 październik 2020 14:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama