cinema.pl Artykuły

środa, 07 październik 2020 11:16

Nadchodzi czas „Tatuśków”!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do świata zdominowanego przez matki wkraczają „Tatuśkowie”, czyli Bartek Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński! Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy – temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster – a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek.

 

Brawurowy humor, historie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas to zdecydowanie atuty nowego komediowego serialu „Tatuśkowie”. Jego bohaterami są czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński)…i oczywiście kobiety! Silne i przebojowe. Takie, które potrafią wywrócić ich życie do góry nogami i przy których nie ma mowy o nudzie.

Jak dzielić swój czas między byłą żonę i aktualną partnerkę? Czy da się być panem domu i umacniać tradycyjne wartości, gdy tak naprawdę to żona trzyma stery? Dlaczego tak trudno utrzymać dobre relacje z teściową i jak odnaleźć się w damsko-męskich potyczkach, w których każdy ruch ma znaczenie? Na te pytania niejednokrotnie będą szukali odpowiedzi „Tatuśkowie”. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W rolach głównych występują: Bartek Kasprzykowski, Olga Szomańska, Kacper Kuszewski, Barbara Wypych, Monika Pikuła, Marcin Rogacewicz, Katarzyna Ucherska i Philippe Tłokiński, Anna Karczmarczyk i Piotr Stramowski. Producentem wykonawczym serialu jest Tako Media.

Czytany 649 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 październik 2020 11:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama