cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 14:55

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” – pierwszy zwiastun filmu z Dawidem Ogrodnikiem i Robertem Więckiewiczem!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 15 stycznia 2021 roku do kin wejdzie inspirowana prawdziwą historią komedia akcji z Dawidem Ogrodnikiem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych - „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”. Do sieci trafił właśnie pierwszy materiał promujący tę produkcję.

 

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” –  pierwszy zwiastun filmu z Dawidem Ogrodnikiem i Robertem Więckiewiczem!Film opowiada o Zdzisławie Najmrodzkim – legendzie przestępczego świata PRL i słynnym zbiegu, który ośmieszał władze, wymykając się aż 29 razy organom ścigania. Choć ciężko w to uwierzyć, a w dzisiejszych czasach takie wyczyny byłyby po prostu niemożliwe, Najmro wyprowadzał milicję w pole nie tylko w trakcie pościgów i zasadzek. Jednym z jego najsłynniejszych ekscesów była ucieczka z więzienia. Członkowie ferajny zrobili kilkudziesięciometrowy podkop, a najsłynniejszy przestępca PRL dosłownie zapadł się pod ziemię podczas pobytu na spacerniaku i ślad po nim zaginął.

W filmie Najmro wiedzie luksusowe życie i jest prawdziwą gwiazdą. Otacza się pięknymi kobietami, a ludzie dobrze mu życzą, bo jest symbolem walki z systemem. Jednak gdy poznaje pewną dziewczynę, postanawia porzucić dotychczasowe wygody i poświęcić sławę w imię miłości. Czy mu się uda? Już dzisiaj prezentujemy pierwszy zwiastun opowieści o wielkiej miłości i jednej z najbarwniejszych postaci epoki PRL.

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to dopracowana w każdym szczególe filmowa podróż do PRL w stylu retro i mainstreamowa produkcja, która doskonale łączy elementy kina akcji z komedią i wzruszającą opowieścią o miłości. W pozostałych rolach wystąpili Jakub Gierszał, Masza Wągrocka, Rafał Zawierucha, Andrzej Andrzejewski, Sandra Drzymalska i Dorota Kolak.

Czytany 527 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 wrzesień 2020 15:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama