cinema.pl Artykuły

środa, 09 wrzesień 2020 11:23

RUSZYŁO GŁOSOWANIE NA NAJROMANTYCZNIEJSZE HOTELE I RESTAURACJE W POLSCE

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W tym roku już po raz czwarty stacja Romance TV organizuje konkurs dla najromantyczniejszych hoteli w Polsce. Głosy oddawać można od 7 września do 7 października na stronie: www.romance-tv.pl/. Widzowie, biorący udział w głosowaniu zawalczą o weekendowy pobyt w zwycięskim hotelu. Tegoroczna edycja z uwagi na duże zainteresowanie została poszerzona o nową kategorię, skierowaną do restauracji.

 

W ten sposób kanał telewizyjny emitujący filmy i seriale pełne uczuć wskazuje wyjątkowe miejsca na mapie Polski, gdzie zakochani mogą spędzić niezapomniane chwile. 

Statuetki Romance TV Award 2020 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:

•Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury

•Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury

•Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury

•Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury

•Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów

Do końcowego etapu czwartej edycji konkursu zakwalifikowało się prawie 40 obiektów z całej Polski – to spośród nich Jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Już teraz na stronie internetowej Romance TV można oddać swój głos, a osoby biorące udział w zabawie mogą wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce”. Głosowanie publiczności trwa do 7 października, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w środę, 14 października. W czterech pozostałych kategoriach głosować będzie Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji, Daniela QCZAJ’a. Uroczystość rozdania nagród Romance TV Award 2020 odbędzie się pod koniec października. 

Głosowanie publiczności w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel” odbywa się od 7 września przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-awards.html. Spośród głosujących jedna osoba, która odda swój głos na wybrany hotel oraz w sposób najbardziej kreatywny uzasadni swój wybór, wygra romantyczny weekend dla dwojga w zwycięskim hotelu.

Czytany 387 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama