cinema.pl Artykuły

wtorek, 01 wrzesień 2020 14:09

Najdłuższa edycja TTBZ

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

To zdecydowanie najdłuższa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Emisja 13. serii   show rozpoczęła się wczesną wiosną, a przez epidemię Covid-19 zakończy… późną jesienią! O tym kto zostanie jej zwycięzcą i przeznaczy wygrane 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny dowiemy pod koniec roku. Uczestnicy pokazali już, że stać ich na wiele. Możemy zapewnić, że pandemia nie zgasiła w nich motywacji. Pełni werwy oraz nowych pomysłów przygotowują się do nagrań kolejnych odcinków, by co tydzień niezmiennie zaskakiwać fanów programu.

 

Przypomnijmy, że w 13. edycji show biorą udział: piosenkarki Gosia Andrzejewicz i Marta Gałuszewska, aktorki Natalia Avelon i Kamila Boruta, aktorzy: Maurycy Popiel, Filip Gurłacz i Karol Dziuba oraz czadowy Czadoman czyli król dyskotek Paweł Dudek. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka i zwycięzca 12. serii Adam Strycharczuk. Program prowadzi najlepiej na świecie zgrany duet - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Wioną wyemitowane zostały dwa odcinki serii. Na prowadzeniu jest Filip Gurłacz a tuż za nim plasują się Karol Dziuba i Gosia Andrzejewicz. Jednak wszystko jeszcze może się zmienić, bo 13. edycja będzie miała w sumie 12 odcinków. Oznacza, że tej jesieni zobaczymy ich jeszcze 10. I zapewniamy, że na brak emocji z pewnością nie będzie można narzekać!

Producentem programu jest firma EndemolShine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, a za charakteryzację odpowiedzialna jest Małgorzata Maykut. Pod kątem wokalnym uczestnikami opiekuje się Agnieszka Hekiert.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od września w Polsacie! Emisja w każdą sobotę o 22.

Czytany 439 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 wrzesień 2020 14:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama