cinema.pl Artykuły

wtorek, 01 wrzesień 2020 11:56

EMPiK GO STORY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Obudź w sobie twórcę i weź udział w konkursie MASZYNA DO PISANIA! Napisz tekst serialu audio i wygraj nagrody!

 

MASZYNA DO PISANIA i Empik Go zapraszają do udziału w konkursie na tekst do serialu audio. Masz pomysł na emocjonujący thriller albo chwytający za serce romans? Jeśli twoja literacka wyobraźnia pełna jest fantastycznych postaci a biurko pęka w szwach od tajemniczych historii – niech świat o tym usłyszy!

Wystarczy tekst jednego odcinka + opis całości, aby wziąć udział w naszym konkursie.

Organizatorzy czekają na teksty debiutantów i autorów z dorobkiem literackim.

MASZYNA DO PISANIA od 2012 organizuje i prowadzi kursy pisania prozy, reportażu, felietonu, scenariusza, tworzenia i redagowania tekstów do internetu. W Maszynie uczą m.in.: Sylwia Chutnik, Małgorzata Warda, Marta Guzowska, Joanna Opiat - Bojarska, Iza Szyko, Łukasz Orbitowski, Robert Małecki, Marcin Kącki, Mariusz Czubaj oraz wielu innych uznanych twórców i skutecznych pedagogów. Maszynę założyła Katarzyna Bonda.

Nagrody czekają

- I nagroda - 5 000 zł oraz podpisanie umowy wydawniczej z Empik Go na cały serial audio

- Wyróżnienie

wybrany kurs pisarski w MASZYNIE DO PISANIA

Masz gotową historię?

JURY KONKURSOWE

Anna Kazejak

Reżyser i scenarzysta. Zasiada w zarządzie Gildii Reżyserów Polskich. Napisała m.in. scenariusz serialu HBO: "Bez tajemnic". Była też współscenarzystką serialu audio w Empik Go "Fucking Bornholm" w którym zagrali Magdalena Różczka, Olga Kalicka, Leszek Lichota i Michał Czernecki.

Magdalena Kostrzewska

Właścicielka MASZYNY DO PISANIA i portalu Zbrodnia w Bibliotece, członkini zarządu Fundacji Kult Kultury. Z wykształcenia polonistka, propagatorka edukacji przez literaturę.

Marika Krajniewska

Pisarka, dziennikarka i tłumacz, założycielka Wydawnictwa Papierowy Motyl. Obecnie Menadżerka ds. relacji z autorami w Empik Go.

Urszula Sęczyk-Bonczkowska

Specjalistka ds. marketingu internetowego, product manager w MASZYNIE DO PISANIA, nałogowa czytelniczka, miłośniczka X muzy i seriali. 

Konkurs wspiera Katarzyna Bonda

Najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce. Z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Wszystkie jej powieści zyskały status bestsellerów. Prawa do wydań zagranicznych zostały dotąd sprzedane do 15 krajów, zakupiły je największe wydawnictwa na świecie, m.in. Hodder & Stoughton i Random House.

Weź udział w konkursie

https://www.empik.com/empikgo-story-konkurs?fbclid=IwAR1abgln4xS3VHB7YTSLPBBs3JHLUrignSUO7_2QPQqKYLzIOxrHiXqbgaE#apply-form

Czytany 364 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 wrzesień 2020 12:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama