cinema.pl Artykuły

środa, 26 sierpień 2020 17:36

Królewska straż, już czas!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wezwani z pięciu różnych królestw strażnicy kierują niezwykłymi pojazdami ratowniczymi, które w razie niebezpieczeństwa łączą się w gigantycznego robota – Alfa-Bota. Nie ma zadania, którego ta zgrana drużyna nie mogłaby wspólnie wykonać! Oglądaj pełne niespodzianek perypetie nowych bohaterów już od 1 września! 

 

Królewska Straż to najszybsza i najsprawniejsza bohaterska ekipa ratownicza w Pięciu Królestwach! Prowadzona przez nieustraszonego wilka Lukę drużyna uwielbia poczuć dreszczyk emocji! Swoją siłę strażnicy czerpią z przyjaźni. W przypadku zagrożenia wspólnie tworzą ogromnego robota Alfa-Bota, który waży ponad 50 ton i może wznieść się wysoko w powietrze. Kiedy sytuacja staje się gorąca, zespół krzyczy „Królewska Straż, już czas!” i rusza na pomoc! 

Serial zaczyna się po serii wypadków spowodowanych przez pogodę, która coraz bardziej zagraża bezpieczeństwu Pięciu Królestw. Grupa bohaterów musi nauczyć się współpracować, aby uratować swoje piękne i różnorodne krainy. W jednym z odcinków Królewska Straż musi ewakuować mieszkańców Wioski Czarnych Misiów, zanim wybuchnie ogromny wulkan. Pewnego dna wzywają ich sprawy w Zwierzopolis, w którym powstało głębokie i niebezpieczne dla mieszkańców zapadlisko. Zanim przyjaciele wymyślą, jak się z nim uporać, będą musieli wyciągnąć stamtąd Filipinę, Wierzbę i Lukę. Innym razem problemem stanie się zwaśniona społeczność niedźwiedzi i borsuków. Sen z powiek spędza także zapowiedź powodzi…

Premiera nowego serialu „Królewska Straż” odbędzie się 1 września na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 18:00.

Czytany 537 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 sierpień 2020 17:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama