cinema.pl Artykuły

środa, 26 sierpień 2020 17:29

Jedna z najbardziej oczekiwanych kinowych premier tego roku

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jedna z najbardziej oczekiwanych kinowych premier tego roku już w tym tygodniu! 26 sierpnia na ekrany kin trafi Tenet, najnowsze dzieło jednego z najwybitniejszych reżyserów Hollywood, Christophera Nolana. Jego poprzednie filmy, między innymi trylogia o Mrocznym Rycerzu, Incepcja, Interstellar czy Dunkierka zyskały na całym świecie kultowy status i spotkały się z entuzjastycznym odbiorem wśród widzów oraz recenzentów. Tenet można obejrzeć w kinach Cinema City w całej Polsce, w tym w szczególnie cenionej przez reżysera technologii IMAX.

 

Najnowszy film Nolana to pełen akcji, spektakularny thriller science-fiction. To emocjonujący thriller szpiegowski, w którym główny bohater podróżując w czasie stara się zapobiec wybuchowi III wojny światowej. W głównej roli występuje nominowany do Złotego Globa John David Washington, znany między innymi z filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman. Towarzyszą mu Robert Pattinson, który w przyszłym roku wcieli się w Batmana, wielokrotnie współpracujący z Nolanem Michael Caine, brytyjski aktor i reżyser Keneth Branagh, a także Elisabeth Debicki.

Na premierę Tenet kinomani z całego świata czekali od dawna. Każdy film w reżyserii Christophera Nolana to bardzo duże wydarzenie w świecie filmu. Jego poprzednie dzieła zasłużenie zyskały już kultowy status. Cieszymy się z długo wyczekiwanej premiery. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi widzowie mogli przeżyć filmowe emocje w komfortowych warunkach. – zaznacza Katarzyna Opertowska, Dyrektor Marketingu w Cinema City Poland.

Podczas realizacji filmu Christopher Nolan wykorzystał technologię IMAX, a także taśmę 70mm. Reżyser jest znanym entuzjastą IMAX i bardzo mocno przyczynił się do wprowadzenia technologii do kinowego kanonu. To dzięki niej zrealizowane zostały takie kultowe, zapisujące się w historii sceny, jak walka w obracającym się korytarzu z Incepcji, podróż przez tunel czasoprzestrzenny w Interstellar czy nalot niemieckich samolotów na plażę w Dunkierce. Tenet w technologii IMAX można obejrzeć w wybranych kinach sieci Cinema City. Sieć kin zaprasza również na pokazy w formacie 4DX. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym oferuje on absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym widz staje się częścią filmu.

Czytany 395 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 sierpień 2020 17:36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama