cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 24 sierpień 2020 10:33

„Przyjaciółki” powracają! Co wydarzy się w nowym sezonie?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 3 września powrócą najwierniejsze przyjaciółki widzów Polsatu! Na Ingę, Zuzę, Patrycję i Ankę zawsze można liczyć a bez ich wciągających życiowych perypetii trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory. W 16.  sezonie bohaterki serialu po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła kobiecej przyjaźni. Zagraniczna kariera w świecie finansów, poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej, desperacka walka o dziecko, odkrywanie uroków życia w zupełnie nowym miejscu i Paweł Małaszyński w roli nowego sąsiada!

 

Choć Inga, Zuza, Anka i Patrycja są zupełnie różne, łączy je niesamowita więź. Nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale starają się wzajemnie zrozumieć i wesprzeć. Razem cieszą się ze swoich sukcesów i rozwiązują problemy, jakie napotykają na swojej drodze. Kiedy wydaje się, że nic już ich nie zaskoczy, życie przygotowuje dla nich kolejne niespodzianki. 

Jedną z nich będzie pojawienie się przystojniaka Artura (Paweł Małaszyński) – nowego sąsiada jednej z głównych bohaterek. Mężczyzna to wolny duch, ulubieniec kobiet i dusza towarzystwa. Podróżnik - kocha gotowanie i egzotyczne smaki, dlatego prowadzi vloga kulinarnego. Niestety przyjacielskie gesty nowego sąsiada będą odbierane jako irytujące... Czy z czasem to się zmieni? Czy uda mu się podbić serce… no właśnie – czyje?

Los w ostatnim czasie nie oszczędzał Zuzy (Anita Sokołowska). Jej chińska restauracja zbankrutowała, a oszczędności przepadły w chybionej inwestycji na giełdzie. Janek (Marek Bukowski) zabrał dzieci do Gdańska. Los się jednak uśmiecha i Zuza otrzymuje pracę w zagranicznym oddziale banku w Wiedniu. Asystentem Zuzy zostaje oczywiście niezastąpiony Dagmar (Marcin Korcz). 

W życiu Ingi (Małgorzata Socha) rozegrała się prawdziwa rewolucja. Podczas jednego wieczoru dowiedziała się, że jest w ciąży, a Maks (Mateusz Janicki) poprosił ją o rękę. Przygotowaniami do ślubu zawiaduje energiczna Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), która również nie może narzekać na brak podpory w postaci męskiego ramienia. Każdego dnia Sławek (Kacper Kuszewski) udowadnia, że jest mężczyzną idealnym. 

W domu Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) dochodzi do poważnej awarii a remont z nią związany potrwa minimum 3 miesiące. Anka i Paweł (Bartek Kasprzykowski) postanawiają na ten czas przeprowadzić się do domku na wsi. Kobieta jest zachwycona sielskim życiem i angażuje się w sprawy lokalnej społeczności. 

Patrycja (Joanna Liszowska) nie ustaje w próbach przekonania urzędników, że potrafi zająć się Klarą (Maja Śliwińska). Niestety żaden z lekarzy nie chce ręczyć za jej zdrowie. Nie mogąc się z tym pogodzić, decyduje się na desperacki ruch, który może ściągnąć na nią jeszcze większe kłopoty.

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Nicole Bogdanowicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik,  Dorota Kolak, Marcin Korcz, Kacper Kuszewski, Marcin Perchuć, Paweł Małaszyński. Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Za reżyserię odpowiada Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza według pomysłu Beaty Pasek są: Agnieszka Krakowiak-Kondracka we współpracy z Karoliną Szymczyk-Majchrzak i Hanną Węsierską. 

ZWIASTUN: https://we.tl/t-bmVJGPoAfk 

ZDJĘCIA: https://we.tl/t-Q5UTJlVGdL 

 

Pierwszy odcinek 16. sezonu „Przyjaciółek” 3 września o godz. 21:05 w Telewizji Polsat!

Czytany 460 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 sierpień 2020 10:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama