cinema.pl Artykuły

sobota, 22 sierpień 2020 12:19

Miłosne podróże do Szwecji

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już we wrześniu w podróż po surowej i majestatycznej Skandynawii zabierze swoich widzów stacja Romance TV. To ukłon w stronę wielbicieli ojczyny Pippi Pończoszanki, surowych krajobrazów i uroczych, drewnianych miasteczek.  W ramach cyklu „Miłosne podróże do Szwecji” w każdy czwartek o godz. 21:00  kanał zaprezentuje premierowo ekranizacje książek popularnej niemieckiej pisarki, dziennikarki i dramaturg piszącej pod pseudonimem Inga Lindström. 

 

Miłosne podróże do SzwecjiW czwartek, 10 września o godzinie 21:00 widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy film cyklu „Inga Lindström: Słodka namiętność”, który opowiada historię Hilli. Dziewczyna rozpoczyna swoją wymarzoną pracę jako cukiernik w ekskluzywnym hotelu, gdzie poznaje nowozatrudnionego recepcjonistę Jonasza. Hilla odrzuca jego zaloty, ponieważ od dłuższego czasu związana jest z innym mężczyzną. Tymczasem w hotelu coraz częściej dochodzi do kradzieży. Podejrzenia padają na Hillę, ponieważ ma najkrótszy staż pracy. 

W następny czwartek,  17 września o godzinie 21:00 Romance TV zaprasza na kolejny film pt. „Inga Lindström: Miłuj bliźniego swego”. Marvin Blom to emerytowany sędzia, który toczy szczęśliwe życie. Jego partnerką jest trenerka Esther Carlson, z którą tworzy spokojny i udany związek. Życie na emeryturze służy mężczyźnie, jednak wszystko zmienia się po przyjeździe niezapowiedzianych gości… Marvin Blom  przekona się, że najbliższa rodzina potrafi wywrózić Twoje życie do góry nogami. 

Tydzień później, na antenie Romance TV pojawi się ostatni film z cyklu „Miłosne podróże do Szwecji” – „Ingi Lindström: O trzymaniu i oddawaniu wolności”. Niespodziewanie umiera ojciec Kristin. Kobieta czuje pustkę nie może pogodzić się ze stratą najbliższej jej osoby. W ukojeniu emocji pomaga jej pasja – loty balonem, podczas których zapomina o smutku. Pewnego razu nieoczekiwanie ląduje u stóp przystojnego mężczyzny – Paula. Spotkanie to budzi w Kristinie nadzieje… Losy Kristin i Paula widzowie Romance TV poznają w czwartek, 24 września o godzinie 21:00.

Inga Lindström: Słodka namiętność

Inga Lindström: Süße Leidenschaft

Niemcy 2015

Premiera: czwartek, 10 września 2020 o godz. 21:00

 

Inga Lindström: Miłuj bliźniego swego

Inga Lindström: Liebe deinen Nächsten

Niemcy 2015

Premiera: czwartek, 17 września 2020 o godz. 21:00

 

Inga Lindström: O trzymaniu i oddawaniu wolności

Inga Lindström: Vom Festhalten und Loslassen

Niemcy 2018

Premiera: czwartek, 24 września 2020 o godz. 21:00

Czytany 767 razy Ostatnio zmieniany sobota, 22 sierpień 2020 12:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama