cinema.pl Artykuły

piątek, 21 sierpień 2020 11:58

Druga edycja randkowego reality show już jesienią na antenie Polsatu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Najgorętsze reality show w historii telewizji – „Love Island. Wyspa miłości” powraca na antenę! Program, który skradł serca widzów już jesienią na nowo rozbudzi emocje. Drugą edycję ponownie poprowadzi Karolina Gilon, modelka i prezenterka telewizyjna. Emisja programu od 31 sierpnia na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv. Kto tym razem okaże się mistrzem flirtowania?

 

Druga edycja randkowego reality show już jesienią na antenie Polsatu!Po sukcesie pierwszej polskiej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości” przyszedł czas na kolejną odsłonę miłosnych przygód pod słońcem Love Island. Spragnieni randkowych uniesień uczestnicy drugiej edycji show wylecą do słonecznej i upalnej Hiszpanii, do willi położonej w malowniczej Marbelli na południu półwyspu Iberyjskiego. Czy uczestnicy odnajdą w niej miłość? Przekonamy się już niebawem.

Popularność uczestników pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości” nie budzi wątpliwości. Udział w programie zapewnia sławę i rozpoznawalność. Czy uczestnikom drugiej edycji najgorętszego show w historii telewizji uda się powtórzyć sukces swoich poprzedników? Jak potoczą się losy nowych Islandersów w willi? Czy miłość ponownie okaże się najważniejsza? Jednego możemy być pewni! Na wyspie miłości nie zabraknie skrajnych emocji – od radości, ekscytacji i zainteresowania drugą osobą, po niepewność, smutek i rozczarowanie.

Zasady programu pozostają bez zmian. W pierwszym odcinku „Love Island. Wyspa miłości” poznamy 10 młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli, w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy w programie chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia. W trwających 6 tygodni randkowych podbojach single już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie. Raz w tygodniu Islandersi biorą udział w przeparowaniu. To właśnie wtedy decydują czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy może chcą spróbować stworzyć związek z kimś innym. Osoba bez pary opuszcza program. Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach i zabawach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać resztę Islandersów, a także siebie nawzajem. Mieszkańcy willi są pozbawieni telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer nieustannie będzie śledzić każdy ich ruch. W finale o zwycięstwo walczą trzy pary, które zaskarbiły sobie największą sympatię widzów. Zwycięża jedna para, która decyduje czy wybiera miłość, czy pieniądze. A jest o co walczyć! Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych!.

 

„Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji biorą udział w różnego rodzaju quizach, ankietach, a także decydują którzy Islandersi powinni pójść na randkę, albo wskazać kto powinien opuścić program. To widzowie mają decydujący głos i wpływ na rozwój wydarzeń w willi. W aplikacji dostępnych jest także mnóstwo dodatkowych treści, które pozwolą lepiej poznać uczestników, obejrzeć dodatkowe materiały z willi Love Island.

 

Drugą edycję najgorętszego reality show w telewizji ponownie poprowadzi Karolina Gilon – modelka i prezenterka telewizyjna.

 

„Love Island. Wyspa miłości” to program codzienny emitowany od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.

Premierowy odcinek 2. edycji już 31 sierpnia o godzinie 22:05.

 

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

 

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

Czytany 448 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 sierpień 2020 12:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama