cinema.pl Artykuły

czwartek, 20 sierpień 2020 10:14

"KOBIECY PUNKT WIDZENIA" - filmy, spotkania, niespodzianki w kinie AMONDO

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W dniach 22 - 23 sierpnia kino AMONDO zaprasza na "KOBIECY PUNKT WIDZENIA". Weekend specjalny z niezwykłymi kobietami dla fantastycznych kobiet. Będą filmy o kobiecych sprawach, spotkania z interesującymi kobietami, wymiana poglądów na kobiece tematy. A to wszystko przy kieliszku dobrego wina. 

 

Cena biletu na każdy pokaz to tylko 15PLN. Każda osoba, która kupi bilet na weekend "KOBIECY PUNKT WIDZENIA" do kina Amondo, otrzyma w prezencie vouchery ze zniżką na masaż kobido, refleksologię oraz degustacyjny kieliszek wina. 

W czasie weekendu pokazanych zostanie dziesięć filmów, w tym aż cztery przedpremiery. Po wybranych filmach odbędą się spotkania z fantastycznymi kobietami.

W sobotę po przedpremierowym seansie "EMY" Pabla Larraína odbędzie się spotkanie z Dominiką Druch z Holi Holi, która opowie o masażu KOBIDO oraz refleksologii. Holi Holi to niezwykła przestrzeń dla kobiet, w której oferowane są masaże zdrowotne, relaksacyjne i dla urody. To miejsce, gdzie oprócz masażu serwowana jest ciepła rozmowa, nauka uwalniającego oddechu i oderwanie od codziennych spraw. Pokaz rozpoczyna się o godzinie 19:00. 

Tego dnia w repertuarze znajdzie się także pokaz przedpremierowy filmu "UNDINE" - pełna symboli opowieść o miłości i przeznaczeniu. W rolach głównych wystąpili rewelacyjna Paula Beer, która za tę kreację otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia na tegorocznym Berlinale oraz Franz Rogowski. Pokaz filmu odbędzie się o 19:20. 

Trzecią przedpremierą zaplanowaną w trakcie weekendu kobiecego będzie "NADZIEJA", której seans rozpocznie się o 17:05. Oparty na osobistych przeżyciach duńskiej reżyserki Marii Sødahl film, jest subtelną i wzruszającą opowieścią o życiowych priorytetach i potrzebie bliskości. To uniwersalne studium dojrzałego związku jest tak poruszające w dużej mierze za sprawą znakomitych kreacji Andrei Bræin Hovig i jednego z najbardziej rozpoznawalnych szwedzkich aktorów Stellana Skarsgårda.

W niedzielę, 23 sierpnia na panie czekają aż dwa spotkania i kolejna dawka dobrego kobiecego kina.

O 15:40 rozpocznie się pokaz francuskiego dramatu "PROXIMA" z Evą Green w roli głównej, po którym odbędzie się spotkanie w ramach FEMINISTYCZNEGO KLUBU FILMOWEGO. Ideą klubu jest wspólne oglądanie filmów reżyserowanych przez kobiety a następnie dyskusja nie tylko na temat kina, ale również na temat kobiecych doświadczeń.

O 17:50 odbędzie się ostatni przedpremierowy seans w trakcie weekendu, fiński komediodramat "W CO GRAJĄ LUDZIE". Jenni Toivoniemi stworzyła pełną humoru, słodko-gorzką społeczną satyrę na pokolenie współczesnych trzydziestolatków. Po projekcji rozpocznie się spotkanie z Kają Nowakowską z bloga Mead Ladies. Kaja opowie o początkach botanicznej pasji i o tym, jak przekuła ją w swój zawód. Powie o tym, dlaczego warto zanurzyć się w roślinnych zapachach, o fascynującym świecie lokalnej roślinności, robieniu kadzideł, gotowaniu z dzikich roślin i o wielu innych okołobotanicznych tematach. Po spotkaniu będzie można kupić produkty stworzone w pracowni Mead Ladies.

Więcej szczegółów na temat poszczególnych seansów oraz pełny repertuar weekendu "KOBIECY PUNKT WIDZENIA" można znaleźć na stronie kina Amondo. 

 

Bilety na poszczególne seanse można kupić na stronie kina, fanpejdżu Amondo oraz w kasie kina przed seansem. Kino otwarte jest każdego dnia, 30 minut przed pierwszym pokazem. 

 

Szczegóły na:

www.kinoamondo.pl 

https://www.facebook.com/AMONDOKINO

Czytany 409 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 sierpień 2020 10:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama