cinema.pl Artykuły

czwartek, 13 sierpień 2020 11:31

WESELNA GORĄCZKA ZAWRÓCI W GŁOWIE WIDZOM ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Każda panna młoda marzy o pięknym ślubie, niezapomnianym weselu, miesiącu miodowym i bajkowych wspomnieniach. Trudno jednak zapomnieć o najważniejszym – idealnym narzeczonym. Środowe wieczory to czas na ślubne wzruszenia. Co tydzień o godzinie 21:00, Romance TV zaprasza na niezwykłe premiery filmowe i spotkania z bohaterami poszukującymi swych drugich połówek.

 

WESELNA GORĄCZKA ZAWRÓCI W GŁOWIE WIDZOM ROMANCE TVW pierwszą środę miesiąca, 2 września o godzinie 21:00 Romance TV pokaże film „Poplątane plany”. Oliver pragnie ożenić się z Jade. Wesele ma się odbyć w Południowym Tyrolu z udziałem najbliższej rodziny. Gdy ojciec panny młodej poznaje plan pary, nie zgadza się na skromną uroczystość i postanawia wyprawić córce huczne przyjęcie. 

W kolejnym tygodniu 9 września o godzinie 21:00 widzowie zobaczą wyjątkową niemiecką produkcję pt. „Na wieki wieków”. Główna bohaterka Emma codziennie udziela ślubu kilkudziesięciu zakochanym parom. Jednak w jej małżeństwie od dawna nie dzieje się najlepiej. Nawet terapia małżeńska nie przynosi oczekiwanych efektów. Pewnego dnia kobieta spotyka Bena, swoją młodzieńczą miłość.  W Emmie odżywają uczucia... 

W środę, 16 września o godzinie 21:00 na antenie Romance TV widzowie będą mogli zobaczyć amerykański film „Przeznaczenie”. Katherine to urocza pani adwokat, specjalizująca się w rozwodach. Z racji wykonywanego zajęcia kobieta nie wierzy w prawdziwą miłość. Pewnego dnia słyszy przepowiednie, że wkrótce spotka wyjątkowego mężczyznę i się zakocha. Po jakimś czasie wpada na swojego dawnego chłopaka – Michaela. Czy to właśnie on okaże się miłością jej życia?  

W czwartą środę miesiąca Romance TV wyemituje film „Z całego serca: ślub”. Ślub Jenny i Briana zbliża się wielkimi krokami. Niespodziewanie narzeczeni dowiadują się, że daleka krewna panny młodej rości sobie prawa do części posiadłości, którą otrzymali w spadku. Szybko popadają w kłopoty finansowe, co negatywnie odbija się na ich związku. Czy wesele dojdzie do skutku? Wszystkich ciekawych odpowiedzi na to pytanie zapraszamy 23 września o godzinie 21:00. 

W ostatnim tygodniu września widzowie mogą zobaczyć amerykańską produkcję „Niania wbrew woli”. Libby przeprowadza się do Los Angeles, gdzie dostała interesującą ofertę pracy. Niestety pierwszy dzień w biurze okazuje się dla kobiety również ostatnim. Na dodatek Libby zostaje napadnięta. Nieprzyjemne zdarzenie skutkuje poznaniem Dana, atrakcyjnego policjanta wychowującego samotnie dwójkę dzieci. Mężczyzna proponuje kobiecie pracę niani, a ona decyduje się przyjąć ofertę z uwagi na problemy finansowe. Wspólne życie całej czwórki układa się coraz lepiej, do chwili, gdy Libby niespodziewanie dostaje propozycję wymarzonej pracy... 

Poplątane plany 

Die Hochzeitsverplaner

Niemcy 2017

Premiera: środa, 2 września 2020 o godz. 21:00

 

Na wieki wieków 

Für Emma und Ewig

Niemcy 2017

Premiera: środa, 9 września 2020 o godz. 21:00

 

Przeznaczenie

The Michaels

USA 2014

Premiera: środa, 16 września 2020 o godz. 21:00

 

Z całego serca: ślub

All of my Heart: The Wedding

USA/ Kanada 2018

Premiera: środa, 23 września 2020 o godz. 21:00

 

Niania wbrew woli 

Reluctant Nanny

USA 2014

Premiera: środa, 30 września 2020 o godz. 21:00

Czytany 397 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 sierpień 2020 11:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama