cinema.pl Artykuły

czwartek, 30 lipiec 2020 14:08

Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu! Zobacz plakat „O czym marzą zwierzęta”. W kinach od 21 sierpnia.

 

Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na emocjonującą przygodę, która ocali zwierzaki i przywróci równowagę w przyrodzie! Zabawna animacja dla całej rodziny z dynamiczną akcją, ale również z wielkim przesłaniem. Film na podstawie scenariusza autora hitu „Szajbus i pingwiny”, który w polskich kinach zobaczyło ponad ćwierć miliona widzów! Wartkie i pełne niespodzianek „O czym marzą zwierzęta” na ekranach od 21 sierpnia!

W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. W krainie tej mieszka mała oposica Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa, Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie. Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojące ciemne chmury.

#chodźdokina

Gatunek: animowany/ przygodowy

Produkcja: Australia 2019

Reżyseria: Ricard Cussó

Scenariusz: Peter Ivan („Szajbus i pingwiny”)

Obsada angielskiej wersji językowej: Miranda Tapsell, Ross Noble, Kate Murphy, Ryan Rensha, Ricard Cussó, Patrick Cridland

Czytany 523 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 lipiec 2020 14:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama